Hyundai показав електричний кросовер Tucson

629

Корейський автовиробник Hyundai Motor випустив електромобіль наступного покоління на базі кросовера Tucson. Випробування електромобіля на водневих паливних елементах під назвою Tucson ix FCEV почнуться в наступному році, а серійне виробництво заплановано на 2015 рік. Обмежена серія моделі буде випущена в 2012 році.

Третє покоління електромобілів Hyundai на водневих паливних елементах оснащується 100-кіловатної батареєю і двома резервуарами для водню (з тиском 700 бар). Цей кросовер здатний проїхати 650 км на одній зарядці, що можна порівняти зі звичайними бензиновими автомобілями. Таким чином, запас ходу Tucson ix FCEV збільшено на 76% в порівнянні з другим поколінням моделі (370 км). Витрата палива нової моделі у бензиновому еквіваленті становить 3,2 л на 100 км, що на 15% менше, ніж у попередньої версії.

Загальний обсяг батареї паливних елементів був знижений на 20% в порівнянні з попередньою версією за рахунок розбивки на модулі масивних компонентів батареї, включаючи стек паливних елементів, допоміжне обладнання, інвертор і розподільну коробку високої напруги, повідомляє Autonews.