Ігрові навушники з мікрофоном

5-21-2021
Redragon THEMIS 2 Black-Red (77802)

 

Досвідчений геймер знає, яку важливу роль відіграють бездротові навушники для ігор.  Коли провід не заважає під час гри, а динаміки точно відтворюють передбачені розробниками аудіоефекти, гравець домагається кращих результатів. Для того, щоб вибрати ігрові блютуз навушники без проводів, потрібно розібратися в основних критеріях вибору і почитати характеристики представлених на ринку моделей, а також відгуки користувачів. Орієнтуватися варто і на топ, складений за результатами оглядів провідних видань і блогерів. Також хочемо вам порекомендувати купити ігрові навушники з мікрофоном в Україні.

Як правильно вибрати бездротові геймерські навушники

Для ігрових навушників важливо, щоб геймер чув всі ігрові звуки, навіть тихі – тоді буде правильно визначатися місце-знаходження супротивників і союзників. Інші критерії вибору навушників:

  • радіус дії: чим більше-тим краще.
  • тип-відкритий або закритий. У відкритих моделях краще вентиляція, але гірше звукоізоляція. Тому при виборі закритих гарнітур особливу увагу приділяють вентиляції амбушур.
  • спосіб підключення-bluetooth або радіозв’язок. У першому випадку радіус дії менше, до 10 м, але з’єднання виходить більш стабільним. У другому випадку радіус дії більше, але можливі перешкоди.
  • вага: чим менше-тим краще.
  • наявність функції шумозаглушення в мікрофоні, щоб інші гравці чули тільки голос геймера, без звукового “сміття”.

Якого виробника бездротових ігрових навушників краще вибрати

Бездротові моделі представлені в лінійках багатьох виробників. Якщо розглядати по співвідношенню ціни і якості, то варто звернути увагу на навушники компанії steelseries. Це данський бренд, який спеціалізується на товарах для геймерів. Крім навушників він випускає миші і клавіатури. Steelseries є партнером багатьох компаній ігрової індустрії, тому навушники бренду вже добре адаптовані до аудіоефектів в популярних іграх.

Заслуговують на увагу і навушники американської компанії corsair, але вони все-таки поступаються steelseries за експлуатаційними характеристиками.