Ігрові виброуши Genius HS-G500V

452

На російський ринок виходить ігрова гарнітура Genius HS-G500V. Відмінною особливістю нової гарнітури є наявність функції вібрації, яку оцінять, в першу чергу, геймери. Вібромеханізм, який живиться від роз’єму USB, дозволяє повніше і реалістичніше відчути перипетії комп’ютерної баталії або загострення напруженої гонки.


Genius HS-G500V

М’які амбушюри повнорозмірних навушників Genius HS-G500V, виконані з високоякісної штучної шкіри, забезпечують комфорт при прослуховуванні. Довжина дужки варіюється, а тому пристрій буде зручно триматися і не злетить навіть у запалі гри. Гнучкий кронштейн мікрофона дозволяє налаштувати його положення так, щоб забезпечити точну передачу звуку в ігровому чаті.

Панель управління гучністю звуку розташована на двометровому проводі. Тут же передбачено контролер, за допомогою якого можна збільшити чи зменшити рівень вібрації, а також відключити цю функцію. Частота: 20 Гц ~ 20 кГц, імпеданс: 32 Ом. Розміри моделі: 195 x 90 x 190 мм Вага – 350 р.

На російському ринку новинка з’явиться в червні 2010 року, і її орієнтовна роздрібна ціна складе близько 1,1 тис. рублів.