Індія може заборонити oppo і vivo продавати смартфони на території китаю

37

Погіршення відносин між китаєм і індією призведуть до того, що індія може заборонити китайським компаніям oppo і vivo продавати в китаї смартфони, що випускаються на території індії.

На поточний момент в індії немає правової бази для введення подібної заборони. Але, за чутками, індійські офіційні особи вже негласно попередили китайські бренди, що можуть обійтися неофіційними попередженнями з цього питання. Іншими словами, уряд індії може ввести директивні заборони, які змусять oppo і vivo припинити операції зі своїми китайськими партнерами. Це призведе до заборони поставок в китай продуктів, що випускаються на території індії. Обидва бренди-oppo і vivo – ще не надали своїх коментарів з цього питання.

Як заявило одне з джерел, ” спочатку індія дотримувалася наміру вирішити всі проблеми без додаткового правового регулювання. Однак у разі необхідності індія може випустити відповідні офіційні постанови”.

В індії вважають, що у компаній, що випускають свою продукцію в країні, не повинно бути китайського дистриб’ютора, оскільки у них і так вже є доступ на ринок. Це може призвести до того, що oppo та vivo можуть зіткнутися зі зростаючим тиском в індії, оскільки місцевий уряд може підштовхнути їх до припинення роботи зі своїми китайськими партнерами для розповсюдження.

Компанія oppo має свій основний завод, який розташований в місті велика нойда (greater noida) в індії. У той же час у oppo є ще один власний завод на півдні китаю, в окрузі дунгуань провінції гуандун.

Виробнича мережа компанії vivo включає промислові центри в китаї (дунгуань, чунцин), індії (велика нойда), бангладеші (дакка) та індонезії (тангеранг). Цього року у vivo з’явилися нові заводи ще й в пакистані (фейсалабад) і туреччині (коджаелі).

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: