Innodisk випустив модулі пам’яті ddr4 ultra temperature промислового класу

32

Тайванська компанія innodisk випустила перші в своєму роді високошвидкісні модулі пам’яті ddr4-3200 ultra temperature промислового класу. Їх відмінною особливістю стала працездатність в розширеному діапазоні температур: від -40°c до 125°c.

Серія ultra temperature доступна у форматах sodimm і ecc sodimm з ємністю 16 гбайт і 32 гбайт.

У конструкції модулів використовується ряд удосконалень, які забезпечують максимальну відмовостійкість при експлуатації в будь-якій галузі.

Одне з поліпшень пов’язане зі створенням міцних клем із золотим покриттям товщиною 45 мікрон. Воно забезпечує більш жорстке і надійне з’єднання, ніж при використанні стандартного золотого покриття товщиною 30 мікрон, яке застосовується в більшості dram-модулів промислового класу.

Інше конструкційне поліпшення-технологія бічної заливки компаундом. Це захищає і зміцнює паяні з’єднання від термічних і механічних впливів.

На вразливі частини модулів наноситься додатковий захисний шар (антисульфурація), завдяки чому забезпечується захист срібних сплавів від корозії під впливом парів сірки.

Є також вбудований термодатчик для точного контролю зовнішньої температури, нагрівання або охолодження окремих компонентів плати.

Нові модулі пройшли наступні випробування:

  • випробування на вібрацію (mil-std-810g 514.7)
  • випробування на тепловий удар (mil-std-810g 503.6)
  • випробування на падіння (іста-1а)
  • випробування на вигин (eiaj-4072)
  • тести міцності покриття на багаторазову установку і витяг (100 циклів)

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращої материнської плати . Вибрати кращу материнську плату непросто – для кого – то кращою може бути найдоступніша материнська плата, для інших-сама функціональна. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу материнську плату будь-якої функціональності, під будь-який процесорний роз’єм, в будь-якій ціновій категорії – від найдешевших до топового сегмента. Детальніше про це в статті “краща материнська плата : поточний аналіз ринку”.

читайте також:

стався витік списку близько 100 готуються до випуску материнських плат z690