Інтелектуальний монітор Acer D241H

162

Корпорація Acer представила в Росії мультимедійний ЖК-монітор Acer D241H з діагоналлю екрану 24 дюйма. Завдяки вбудованим в Acer D241H Ethernet-роз’єму і контролеру Wi-Fi, він забезпечує доступ до деяких мережевим додаткам, наприклад, до електронної пошти Google або Yahoo!, без використання системного блоку або ноутбука.


Acer D241H

Функція RSS дозволяє отримувати останні новини з шести будь-яких сайтів відразу після їх публікації і завжди бути в курсі того, що відбувається в світі. За допомогою функції Photo Gallery можна переглядати фотографії з альбомів на ресурсах Picasa або Flicker, здійснювати потокову передачу зображень з домашнього сервера або пошук фотографій на накопичувачах USB-пристрої флеш-пам’яті за допомогою вбудованого універсального пристрою для читання карт «multi-in-1».

Монітор Acer D241H включає ряд функцій на основі віджетів, таких як календар, прогноз погоди, годинник і цифрова рамка для фотографій. Користувач може додавати повідомлення або замітки, а також відправляти їх по електронній пошті або у вигляді MMS.

У комплекті з монітором йде пульт дистанційного керування з висувною клавіатурою для введення тексту повідомлень, заміток або електронної пошти.

Крім читання повідомлень електронної пошти, з допомогою набору інструментів Poster, користувач може призначати події і синхронізувати календар на всіх своїх цифрових пристроях.

Acer D241H також може використовуватися в якості цифрової рамки для фотографій або дошки для «наклеювання» цифрових стікерів. А завдяки вбудованим в Acer D241H мультимедійного програвача і кардридеру, можна відтворювати музику і відео без використання ПК або ноутбука.

На екрані монітора одночасно встановлюється до трьох додатків на основі віджетів: дві маленькі панелі ліворуч і одна велика в центрі. Таким чином, можна дивитися відео, одночасно переглядаючи останні новини і перевіряючи пошту.

Цей монітор з роздільною здатністю Full HD (1920×1080) і кінематографічним співвідношенням сторін 16:9 забезпечує високу якість зображення і підходить для самих сучасних ігор у форматі Full HD і роботи з мультимедійними додатками.

Розширені можливості підключення забезпечуються за рахунок вбудованих портів HDMI і DVI з підтримкою HDCP.

Acer D241H з контрастністю 80 000:1, оптимізованої за допомогою технології Acer Adaptive Contrast Management відрізняється малим часом відгуку 2 мс. Поряд з використанням технології Overdrive це дозволяє добитися виняткової якості і реалістичного зображення для відео та ігор.

Пропонована роздрібна ціна Acer D241H становить 15 тис. руб.