IP-камера TP-LINK TL-SC3171G простежить за будинком

387

Компанія TP-LINK оголосила про випуск IP-відеокамери TL-SC3171G. Це універсальне рішення, що дозволяє стежити за будинком, дітьми або офісом, достатньо підключити камеру до Інтернету по Wi-Fi або за допомогою мережевого кабелю, і вона передасть відео на комп’ютер або смартфон в будь-якій точці світу.


TP-LINK TL-SC3171G

TP-LINK TL-SC3171G готова до роботи в будь-який час доби: 12 інфрачервоних світлодіодів забезпечують якісне зображення у темряві, а інфрачервоний фільтр зберігає передачу кольору вдень, відсікаючи інфрачервону складову світлових хвиль.

Доступ до TL-SC3171G можна отримати з більшості сучасних 3G-телефонів і смартфонів, наприклад, з останніх моделей iPhone. Вбудований мікрофон забезпечить передачу звуку, а двонаправлена аудіозв’язок дозволяє спілкуватися віддалено.

Вбудований датчик руху простежить за всім, що відбувається в полі зору камери. Програмне забезпечення, що входить в комплект поставки, містить повний спектр налаштувань: користувач сам визначає чутливість датчика і тривалість руху, при якому спрацьовує тривога. Система підтримує роботу за розкладом, включаючи шість встановлених режимів і ручну настройку. Одночасно можна переглядати відео з 16 відеокамер.

Всі дані відеоспостереження захищені: при підключенні IP-камери по бездротовій мережі доступно шифрування WPA і WPA2, а підключення користувачів відбувається з безпечного протоколу HTTPS.

Новинка з’явиться у продажу на початку грудня, рекомендована роздрібна ціна становить 5,6 тис. рублів.