Iphone 13 pro vs nokia 3310 – тест на міцність падінням з 20-го поверху

33

Автор youtube-каналу techrax випробував на міцність старий кнопковий телефон nokia 3310 і недавню новинку iphone 13 pro. Для цього він запустив обидва пристрої вниз по сходовій клітці з 20-го поверху.

Першим «тест» пройшов nokia 3310. Швидше за все, ви вже придумали кілька жартів від того, як телефон пробив підлогу, але насправді все виявилося куди прозаїчніше. Nokia 3310 не долетів до кінця. Вдарившись об перила, він залишився на одному з поверхів.

Після цього блогер відправив у політ iphone 13 pro. Той пролетів ще менше, знімаючи своє падіння на відео. Як виявилося, смартфон продовжив працювати. Тильна панель тріснула, але екран обійшовся без пошкоджень.

Nokia 3310 розлетівся на частини і закінчив своє випробування, а ось страждання iphone 13 pro продовжилися. Смартфон компанії apple виконав ще два польоти. Після першого на тильній стороні з’явилося ще більше пошкоджень, а захисне скло екрану тріснуло в правому нижньому кутку.

В рамках третього польоту в iphone 13 pro відмовила камера. Також тріснуло захисне скло спереду по центру, але смартфон продовжив функціонувати.

Techrax