iRU випустила неттоп на базі Intel PineTrail

468

Компанія iRU офіційно представила новинку сезону – iRU Corp Nettop на базі нової платформи Intel PineTrail.

Нові неттопи засновані на базі процесора Intel Atom D510 з тактовою частотою 1,66 ГГц, інтегрованою відеокартою Intel GMA 3150, яка спільно з декодером Broadcom дозволить переглядати Full HD відео.


iRU Corp Nettop

Ключовою зміною в чіпах Pine Trail, що з’явилися на ринку в цьому році, стала інтегрування в процесор графічного ядра, що скоротило товщину пристрою і знизило енергоспоживання. Така комбінація процесора Pineview і GPU працює в тандемі з чіпсетом Tiger Point, що прийшов на зміну існуючого ICH7/ICH7M. Чіпсет Tiger Point підтримує SATA, USB 2.0, PCI Express і Intel HD Audio. Дані удосконалення істотно збільшать не тільки продуктивність процесора Atom, але і швидкість обробки графіки. Крім того, очікується значне зниження споживання енергії (приблизно 7 Вт TDP).

Нові iRU Corp Nettop 110 на 10-15% продуктивніше попередніх моделей, і при цьому на 50% енергоефективніше. На відміну від попереднього покоління, у нових моделей повністю пасивне охолодження, тобто вони ще тихіше, ніж раніше. При цьому підтримується відтворення відео до 720p. Відтворення відео в режимі 1080p можливо після встановлення декодера від Broadcom (mini PCI плата).

Материнська плата Intel D510MO, яка встановлюється в iRU Corp Nettop 110, вийшла як заміна моделі D945GCLF2, що працює у зв’язці з двоядерними чіпами Atom 330. Новинка відрізняється гігабітним Ethernet-контроллером, наявністю гнізда Mini PCI Express, а також вбудованим процесором Intel D510 з інтегрованою графікою GMA 3150.

Основні характеристики iRU Corp 110 Nettop Intel Atom D510:
тип системи (форм-фактор) – mini-iTX;
процесор – Intel Atom D510;
пам’ять – 2 Гб;
жорсткий диск до 320 Гб;
DVD-RW;
вбудований Card-Rider;
опціонально – Wi-Fi, клавіатура з мишею, Windows;
розміри – 282x95x280 мм;
наявність двох високошвидкісних роз’ємів підключення USB 2.0;
наявність роз’ємів підключення навушників і мікрофону