Just5 CP10 – телефону з великими кнопками

679

«Орбіта Телеком» оголосила про початок продажів Just5 CP10 – GSM-телефону з великими кнопками і мінімальною функціональністю. Це – друга модель в лінійці.


Just5 CP10

Стільникові телефони Just5 були функціонально та ергономічно спроектовані для осіб похилого віку та дітей молодшого віку. Вони мають: великий шрифт на кнопках (і самі кнопки і цифри на дисплеї), гучний динамік з режимом гучного зв’язку, кнопку SOS (дозвон по запрограмованим номерами), блокування апарату перемикачем-слайдером, а не комбінацією клавіш, великий шрифт в інструкції користувача.
В апарат вбудований ліхтарик. Завдяки гучній спікерфона і чутливого мікрофона по Just5 можна розмовляти в режимі hands-free.

Порівняно з попередньою моделлю зміни торкнулися в першу чергу дизайну. Збільшився дисплей, апарат став більш округлим, для виготовлення корпусу тепер використовується шорсткий пластик «soft touch». Крім того, модель СР10 оснастили вібродзвінком. В іншому все залишилося незмінним: великі кнопки, гучний динамік і тільки найнеобхідніші функції. Рекомендована роздрібна ціна Just5 CP10 – 4 тис. рублів.