Just5 запускає спейсфоны

457

Just5 випустив нові телефони Just5 Space і Bestinspace. Це прості апарати з базовим набором функцій. Але при цьому зі стильним та яскравим зовнішнім виглядом. Розроблені у співпраці з дизайнерами GAFL, Spacephone об’єднали в собі простоту управління і неповторний дизайн, представлений в п’яти помітних кольорах: Deep Space, Pink Space, Orange Space, Lime Space і Menthol Space.


Just5 Spacephone

Для тих, кому не просто визначитися у виборі кольору телефонів Just5 Space, дизайнери Just5 об’єднали всю гаму кольорів в одному телефоні Just5 CP10 Bestinspace.

Just5 Bestinspace
Just5 Bestinspace

Just5 CP10 Bestinspace випущений обмеженим тиражем в 10 тисяч штук.

Корпус телефонів лінійки Spacephone виконаний з пластика soft-touch.

Яскраво-помаранчеве зарядний пристрій не загубиться серед похмурих чорних дротів. Стереонавушники придатні для використання в якості hands-free, а також для прослуховування вбудованого FM-радіо. А для створення позитивного настрою — колекція фірмових наклейок Just5.

Музичне оформлення телефонів здійснила саунд-дизайн студія BESTINSPACE. Клавіші – 13х11 мм (середній розмір кнопок звичайного бюджетного телефону-8х5 мм). Телефони мають монохромний, не «слепнущий» на сонці екран з оранжевим підсвічуванням, гучний динамік з режимом гучного зв’язку, кнопку SOS (сирена, відправка SMS-повідомлень і дозвон за заданими номерами), яскравий світлодіодний ліхтарик (включається боковим повзунком на корпусі), FM-радіоприймач (можлива робота без підключення дротової гарнітури), Nokia-сумісний зарядний пристрій яскраво-помаранчевого кольору.

Just5 Spacephone і Just5 Bestinspace будуть доступні в роздрібних мережах вже в кінці грудня. Вартість пристроїв становить 4 тис. і 4,5 тис. рублів відповідно.