KIA показала концептуальний мінівен KV7

522

Корейська автомобілебудівна компанія KIA показала на міжнародному мотор-шоу в Детройті концептуальний мінівен KV7. Ця модель ширше і нижче більшість представлених сьогодні на ринку мінівенів. Як повідомив автовиробник, новий автомобіль виконаний в тій же дизайн-концепції, що Soul, Sportage і Sorento. KIA KV7 отримав витягнуті світлодіодні фари головного освітлення і 20-дюймові спортивые колісні диски з легких сплавів. Головною «родзинкою» мінівена є задні двері типу «крило чайки».


KIA KV7

Всі сидіння, включаючи водійське, можуть обертатися навколо своєї осі і пересуватися по салону. Інтер’єр мінівена оброблений такими натуральними матеріалами, як дерево і шерсть. У салоні KV7 встановлена світлодіодне підсвічування. На приладовій панелі розташований великий дисплей, на який виводиться інформація розважальної системи, навігатора і клімат-контролю. При натисканні кнопки запуску двигуна екран посувається на 15 см ближче до водія.

KIA KV7
KIA KV7

Мінівен KIA KV7 оснащений дволітровим турбованим двигуном з системою прямої подачі палива, потужність якого дорівнює 285 к. с. Цим же мотором оснащується американська версія нового седана Optima. Двигун KV7 агрегатований з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач, повідомляє Autonews.