Kivi анонсувала додаток kivi media з безкоштовним контентом

21

Телевізори давно перестали бути апаратом для перегляду виключно телевізійних каналів. Сучасні рішення з підтримкою функції smart tv істотно розширюють можливості. Компанія kivi анонсувала по kivi media, яке забезпечує доступ до безкоштовного контенту.

Додаток буде доступний для телевізорів kivi на базі операційної системи android tv. У розділі “канали” передбачено кілька десятків каналів різної тематики, включаючи viasat. Користувач може ставити трансляцію на паузу, дивитися контент в запису і переглядати програму передач. Власникам телевізорів kivi будуть доступні і платні канали, інтегровані спільно з megogo

Крім того, через майданчик kivi media користувачі зможуть швидко шукати фільми. При цьому перегляд виконується через сервіс megogo. Тому новим користувачам доведеться створити новий аккаунт або увійти в уже існуючий обліковий запис.

Спільно з savlova fit і online fitness club компанія kivi запускає розділ»тренування”. Ця категорія дасть користувачам можливість займатися разом з професійними тренерами в режимі онлайн, переглядати записи тренувань і брати участь в платних марафонах.

Ще одне нововведення – розширення можливостей для розваги. Тепер для того, щоб убити кілька хвилин часу, необов’язково мати ігрову приставку. Достатньо лише придбати геймпад і підключити інтернет зі швидкістю від 15 мбіт/с.

У розділі “ігри” користувачі зможуть запускати популярні проекти прямо на телевізорах kivi. Бібліотека включає близько двох сотень платних і безкоштовних ігор. При цьому користувачі зможуть використовувати власні облікові записи цифрових сервісів на зразок epic games store.

Ще одна нова категорія – «вигоди». Вона являє собою програму лояльності для власників телевізорів компанії kivi. У цьому розділі можна буде отримати знижки і дізнатися про акції партнерів kivi.

Реліз програмного забезпечення kivi media намічений на 1 жовтня. У майбутньому виробник має намір доопрацювати додаток з урахуванням вимог користувачів з україни. Kivi media з’явиться на всіх телевізорах компанії до кінця цього року.