Компактна фотокамера Panasonic DMC-FZ45 з 24х зумом

427

Компанія Panasonic випустила цифровий багатофункціональний фотоапарат з роздільною здатністю 14,1 мегапікселя – DMC-FZ45. Ця новинка – представник популярної серії фотоапаратів Panasonic FZ, характерними рисами яких завжди були компактний корпус, потужний трансфокатор і широкі можливості для творчого самовираження, наприклад, режим ручного управління.


Panasonic DMC-FZ45

Новий об’єктив Leica DC Vario-Elmarit фотокамери DMC-FZ45, порівняно з об’єктивом попередньої моделі DMC-FZ38, відрізняється меншою фокусною відстанню 25 мм у FZ45 проти 27 мм у FZ38), що дає ще більш широкий кут огляду. Оптичний трансфокатор об’єктива також став потужнішим, забезпечує не 18х, а 24х масштабування. Новий процесор зображення Venus Engine HD II, створений за технологією LSI, забезпечує високу якість зображення при фото – і відеозйомці. Такий результат досягається за рахунок технології «Інтелектуального дозволу», яка виконує оптимальну обробку сигналу, окремо оцінюючи різні частини зображення. До того ж, завдяки цій технології стала можлива реалізація функції «Інтелектуального масштабування», яка дозволяє збільшити кратність оптичного трансфокатора з 24 до 32. А швидке автофокусування Sonic Speed дозволяє не пропустити жодного цікавого кадру.

Panasonic DMC-FZ45
Panasonic DMC-FZ45

Фотокамери з’явилася нова кнопка, що дозволяє змінювати налаштування фокусування, з її допомогою ви зможете швидко реагувати на зміну умов зйомки. Нові горизонти творчих можливостей не тільки фотографії, але і при зйомці відео відкриють різноманітні додаткові опції, наприклад, режими «Творче кіно» і «Мій колір».

«Інтелектуальний Автоматичний режим (iA) – знакова технологія, що відрізняє фотоапарати Lumix, тепер включає в себе і «Покращений стабілізатор зображення», який за своїми характеристиками в 2 рази перевершує традиційну систему стабілізації MEGA O. I. S. В основному, причиною змазаних зображень є тремтіння рук під час натискання кнопки спуску або при зйомці вночі на довгій витримці, саме з цією проблемою і покликаний боротися новий Покращений оптичний стабілізатор зображення». До того ж, режим iA доступний і під час зйомки відео, він автоматично вибирає найбільш відповідний ситуації режим зйомки та успішно вирішує проблеми тремтіння рук, фокусування і яскравості.

Навіть в сонячний день 3-дюймовий Інтелектуальний РК-екран на 230 тис. точок забезпечує чудову видимість. Багатофункціональна камера DMC-FZ45 відрізняється також енергоефективністю, одного заряду акумулятора вистачає на 580 кадрів (CIPA). Під час зйомки ви можете за секунди перевести ультраширокоугольный об’єктив з фокусною відстанню 25 мм в теле-режим (24х).