Компактна HD-камера Panasonic HM-TA1

273

HM-TA1 – це компактна HD-камера нового покоління, відрізняється крихітними розмірами і мобільністю. Вона досить маленька для того, щоб уміститися в кишені або сумці, при цьому дозволить записувати Full HD-відео і знімати фотографії в будь-якому місці.


Panasonic HM-TA1

Завдяки простому дизайну та інтуїтивного управління, з TA1 освоїться будь-який користувач. Всі кнопки спроектовані так, щоб забезпечувати найбільш просте управління, а інтегрований роз’єм USB дозволяє підключати камеру до ПК для подальшого редагування відео та завантаження на YouTube і Facebook. Для зберігання файлів TA1 використовує формат MPEG-4 AVC (MP4), до того ж є підтримка відеоформату Apple iFrame, що дозволяє завантажувати і редагувати відео на Mac за допомогою програми iMovie.

Panasonic HM-TA1
Panasonic HM-TA1

Модель TA1 також підтримує роботу з сервісом Skype. Просто підключіть камеру TA1 до ПК, і вона буде працювати як веб-камера.

Розміри пристрою – 53х104х17,8 мм.

В основу при розробці камери TA1 було поставлено простота управління. Практично у кожної кнопки є тільки одна функція.

У TA1 був інтегрований USB-роз’єм, що дозволяє з легкістю копіювати відзняті відео і фотографії на ПК, редагувати їх за допомогою спеціального ПО, а потім завантажувати на веб-сайт. При підключенні TA1 до ПК, автоматично запускається додаток HD Writer PE 1.0. Воно дозволяє одним клацанням миші завантажити дані на ПК для подальшого редагування. Можливість використання формату MP4 забезпечує ще більшу сумісність з ПК.