Компактна клавіатура Logitech Wireless Keyboard K340

468

Компанія Logitech представила компактну клавіатуру з повнорозмірними клавішами Logitech Wireless Keyboard K340. Щоб забезпечити користувачеві комфортну роботу з клавіатурою вдома або в офісі, бездротова модель має ергономічну конструкцію і оснащена приємною на дотик широкої підставкою для кистей рук. Це допомагає при наборі тексту розташувати долоні і зап’ястя в найбільш зручному положенні.


Клавіатура Logitech Wireless Keyboard K340

Низькопрофільна конструкція клавіатури з чутливими клавішами, які практично не створюють шуму при натисканні, забезпечує зручний і тихий введення тексту. Незважаючи на компактні габарити, пристрій має повнорозмірну кнопку Enter. Крім того, в гаджеті застосували «ноутбучний підхід»: додаткові функції викликаються шляхом натискання на клавішу Fn в комбінації з клавішами F1-F12.

Універсальний міні-приймач Logitech Unifying усуває необхідність у численних бездротових приймальниках для клавіатур і мишей. З його допомогою можна підключати до шести сумісних пристроїв Logitech одночасно, використовуючи тільки один USB-порт. Він спрощує додавання периферійного обладнання в незалежності від вашого поточного місця знаходження.

Клавіатура Logitech Wireless Keyboard K340 у продажу на російському ринку по рекомендованій роздрібній ціні в 2,3 тис. рублів.