Konoos випустив «всеїдні» мережеві медіаплеєри

436

Компанія «КлавТорг» представила на російському ринку мережеві медіаплеєри Konoos GV-3765 і Konoos MS-130. Новинки підтримують формати, включаючи MKV (Matroska), WMV, MOV (H. 264) та інші. Для підключення до телевізора використовується інтерфейс HDMI 1.3.


Konoos GV-3765

Мережевий HD–медіаплеєр Konoos GV-3765 – це просте і функціональне пристрій для зберігання і високоякісного відтворення графічних, аудіо – і відео-файлів різних форматів. Новинка може бути обладнана вбудованим жорстким диском SATA ємністю до 2 Тб, відтворює мультимедійні файли з комп’ютера/локальної мережі і з зовнішніх USB-накопичувачів (CD/DVD–приводи, жорсткі диски, флешки).

Konoos MS-130
Konoos MS-130

Konoos GV-3765 підтримує установку BitTorrent-клієнт, що дозволяє завантажувати файли прямо з Інтернету. Також підтримується установка Samba-сервера, який надає користувачам домашньої мережі доступ до файлів, що зберігаються в пам’яті плеєра. Плеєр обладнаний різними портами для підключення периферійного обладнання — портом HDMI 1.3, двома портами USB і мережевим інтерфейсом Fast Ethernet. Пристрій також може бути обладнане опціональним адаптером бездротової мережі IEEE 802.11 (b/g/n). Комплект поставки включає пульт ДУ, адаптер живлення, батарейки, гвинти, AV і USB-кабель, диск з ПО і інструкцію.

Мережевий медіа-плеєр Konoos MS-130 відрізняється «всеїдністю» і може відтворювати мультимедійні файли з USB-накопичувачів і карт пам’яті SD/SDHC/MMC/MS, а також по локальній мережі. Корпус новинки виконаний в корпусі з чорного глянсового пластика. Konoos MS-130 оснащений вбудованим мережевим адаптером для підключення до дротової мережі і опціонально може бути обладнаний бездротовим мережним адаптером стандарту IEEE 802.11 (b/g/n). Комплект поставки включає пульт ДУ, адаптер живлення, AV і USB-кабель, диск з ПО, батарейки і керівництво по підключенню та експлуатації.

Рекомендовані роздрібні ціни становлять 5,5 тис. рублів і 4,5 тис. рублів за Konoos GV-3765 і Konoos MS-130 відповідно.