Користувачі скаржаться на огидну якість збірки навушників airpods 3. Але не всіх

30

Минулого тижня компанія apple представила нові бездротові навушники airpods 3, і ось недавно вони почали надходити своїм замовником. Але все пішло далеко не так гладко, як очікувалося — в мережі посипалися скарги на жахливу якість збірки.

Що не так?

За словами покупців, збірка навушників залишає бажати кращого, і це ще м’яко сказано. У китайській соцмережі weibo вже накопичилося чимало повідомлень, в яких описують грубі краї, що розлилися залишки клею і хиткі деталі в деяких пристроях. Це не тільки псує зовнішній вигляд навушників, але і часом впливає на якість звучання. А деякі навіть кажуть, що неякісні «затички» дряпають вуха.

В основному скарги надходять на airpods 3, зібрані у в’єтнамі. Але блогер kang запевняє, що проблема не обмежується тільки в’єтнамськими продуктами — є проблеми і з навушниками, зібраними в китаї. Він вважає, що в цьому винен контроль якості.

Але не поспішайте змінювати плани, якщо ви вже зважилися на покупку airpods 3. Схоже, проблема була тільки з першою партією, та й то тільки в китаї. Принаймні, скарг від жителів інших країн поки немає.