KOSS випустив нові навушники UR55 і PRO DJ100

283

Компанія BLADE оголосила про вихід на російському ринку двох нових моделей навушників UR55 і PRO DJ100 від відомої американської компанії KOSS Corporation.


KOSS PRO DJ100

Навушники UR55 являють собою останнє покоління ексклюзивної серії UR. Вони розроблені спеціально для цінителів чистого звуку у відкритому акустичному оформленні. KOSS UR55 – універсальна модель з професійним звучанням, ідеально підходить для використання як з домашньої аудіотехнікою, так і з портативними плеєрами. Ці повнорозмірні навушники мають легкий вага, складна конструкція з обертовими чашечками робить їх зручними для зберігання і перевезення. Звукові характеристики також відрізняються широким частотним діапазоном і наявністю глибоких басів.

KOSS UR55
KOSS UR55

Навушники PRO DJ100 поєднують в собі стильний дизайн і досконалий реалістичний звук. Назва моделі відображає її призначення – навушники підходять не тільки для домашнього використання, але і для роботи діджеїв. Закритий тип амбушюр забезпечує хорошу звукоізоляцію. Внутрішня тканинна частина наголів’я гарантує максимально комфортне використання пристрою протягом необмеженого часу. М’яка обробка амбушюр, повністю охоплюють вуха, не лише забезпечує комфортне носіння, але і покращує звучання – пом’якшує баси і покращує резонансні характеристики. Як і UR55, модель PRO DJ100 забезпечена складаний конструкцією з обертовими чашечками.