Кращий процесор для ігор: поточний аналіз ринку

15

Кращий процесор для ігор / введення

Детальні специфікації і огляди процесорів це звичайно здорово, але тільки якщо є час на їх вивчення. Однак все, що потрібно користувачеві-це кращий процесор для ігор за наявну суму. Тим, у кого немає часу переглядати численні результати тестів, тим, хто не відчуває себе досить впевненим у виборі кращого процесор для ігор , абсолютно нічого боятися: редакція thg.ru регулярно оновлює цю статтю, в якій розповідається про вибір кращого процесора для ігор на будь-який бюджет і смак. Заодно ви знайдете тут посилання на найактуальніші розгорнуті огляди, якщо захочете уточнити будь-які деталі.

Кращий процесор для ігор / що і кому ми рекомендуємо

Кілька зауважень, необхідних для розуміння статті:

Стаття “кращий процесор для ігор ” написана для геймерів, які бажають отримати максимум від своїх вкладень. Якщо ви не геймер, то процесори з цього списку, швидше за все, дорожче реально необхідних вам. У будь-якому випадку, незавивимо від того, чи потрібен вам кращий процесор для ігор , або ж для роботи, в кінці статті ми додали орієнтовний список ігрових процесорів.

Критерій, за якими складався список, простий: ціна / продуктивність. Ми визнаємо, що є й інші фактори, що впливають на цп, наприклад, ціна платформи або розгінний потенціал cpu, але ми не збираємося все ускладнювати, додаючи в цей список вартість материнських плат. Наші рекомендації ґрунтуються на базових тактових частотах, продуктивності і цінах.

Ціни змінюються щодня. У статті “кращий процесор для ігор ” ми не можемо запропонувати вам саму останню і точну інформацію про ціни, але в змозі перерахувати кілька хороших чіпів, купивши які, ви, швидше за все, не станете шкодувати про витрачені кошти.

Список складений, виходячи з найкращих цін в московських інтернет-магазинах. В інших країнах або в роздрібних магазинах вартість, швидше за все, буде відрізнятися від зазначеної. В даному списку ми представили вам роздрібні ціни на нові cpu в oem-виконанні.

Іншими словами, якщо ви шукаєте кращий процесор для ігор , ви знаходитесь в правильному місці. Хоча в цьому випадку вам не варто забувати і про інші компоненти системи. Купівля кращого ігрового процесора не дуже допоможе, якщо використовувана в системі відеокарта недостатньо продуктивна або вже застаріла. Тому вам потрібно обов’язково ознайомитися з нашою статтею про кращих відкритих для ігор , а також ієрархією відеокарт amd і nvidia .

Ми б допустили помилку, не зазначивши, що 5 листопада на ринок виходять нові процесори amd ryzen 5000. Вони напевно зроблять сильний вплив на майбутні рекомендації щодо вибору кращого ігрового процесора, в першу чергу за рахунок на 19% збільшеного ipc і помітно знижує затримку уніфікованого кеша l3. Ще більше можливості цих процесорів розкриються в поєднанні з відеокартами серії radeon rx 6000 (big navi), також підтримують функцію інтелектуального доступу до пам’яті.

Кращий процесор для ігор / короткі поради щодо вибору

ви не програєте, вибравши amd або intel . Вибір між процесорами цих виробників прямо залежить від того, які цілі переслідує користувач. Деякі процесори intel краще показують себе в іграх, а деякі продукти amd швидше справляються з такими завданнями, як редагування відео (багато в чому завдяки додатковим ядрам і потокам).

для ігор важливіше тактова частота, а не кількість ядер . Більш високі тактові частоти забезпечують кращу продуктивність в простих малопоточних завданнях, включаючи і ігри, тоді як більше число ядер допоможе вам швидше справлятися з ресурсоємними робочими завданнями.

вибирайте комплектуючі однакового цінового рівня . Не об’єднуйте в одній системі швидкий процесор і повільний накопичувач, дешеву оперативну пам’ять або слабку графіку. Це не дасть серйозного приросту продуктивності, а лише збільшить ваші витрати на невиправдано дорогий cpu.

розгін не для всіх . Більшості геймерів краще виділити зайві $50-60 на покупку більш дорогого і продуктивного процесора, ніж брати більш дорогий кулер і витрачати час на налаштування системи для того, щоб домогтися трохи більш високої продуктивності.

Кращий процесор для ігор | останні оновлення

Місце intel core i5-11600k в категорії “кращий у всьому ” зайняв процесор amd ryzen 5 5600x .

Кращий процесор для ігор | лідери за кількістю fps

Деяких користувачів можуть не хвилювати енергоспоживання процесора, його розгінний потенціал або ціна, а єдиний значимий для них критерій – це частота кадрів, якої можна досягти при використанні того чи іншого процесора. Цей розділ призначений спеціально для таких людей. У ньому представлені десять процесорів з найбільшим fps при full hd геймінгу. Ну а їх тестування проводилося в зв’язці з флагманською відеокартою nvidia geforse rtx 3090.

Кращий процесор для ігор / список кращих процесорів для ігор

Як щодо тих процесорів, яких немає в списку наших рекомендацій в огляді “кращий процесор для ігор: поточний аналіз ринку”? чи варто їх купувати чи ні? порівняльна таблиця допоможе розібратися.