Купить радиаторы стальные

675

Радіатори цього виду являють собою пристрої для обігрівання приміщень, виготовлені з сталі і мають канали для циркуляції теплоносія. З’явилися сталеві радіатори опалення не так вже давно, але незважаючи на це вже встигли себе зарекомендувати і впевнено випереджають за кількістю продажів більш традиційні чавунні аналоги. Володіючи прийнятною вартістю і симпатичним дизайном, цей вид пристроїв знаходить застосування не тільки на дачі чи у власному будинку, але також в торговому і виробничому приміщеннях. Ми пропонуемо купить радиаторы стальные.

У спеціалізованих магазинах можна купити сталевий радіатор трубчастого або панельного типу. Панельні прилади по формі є прямокутною панеллю, яка кріпиться на стіні або встановлюється на підлогу. Панельні пристрої мають більш високу тепловіддачу.

Сталеві радіатори опалення трубчастого типу зовні нагадують батареї з чавуну. Цей тип опалювального пристрою являє собою виріб зі сталевих труб. Ціна трубчастих батарей трохи вище унаслідок їх більш складного виробництва.

Вартість обігрівають прилади із сталі безпосередньо залежать від їх розміру і потужності.