Курс валют чорний ринок!!!!

10-6-2019

Курс валют у Вінниці на чорному ринку більше ніж банківський на 3 відсотки, а іноді навіть на 5 відсотків. Аналіз загальної ситуації показав, що така різниця виступає наслідком хиткої економіки і особливих заходів Національного Банку України щодо заборони валютних операцій при великому попиті на іноземні валюти. Гравці чорного ринку долара. Може врегулюватися чорний ринок долара. Сході країни (ймовірність відновлення бойових дій, що впливають на цілу країну). Продаж доларів є вигідним бізнесом і невеликі приватні підприємці не хочуть упускати таку можливість і приймаються прибирати з цього сектору ринку комерційні банки. Також хочемо вам порекомендувати обменник Винница

Кожен день курс валют на чорному ринку у Вінниці підвищується і визначити, хто саме і кого намагається наздогнати, банківська організація чорний ринок або навпаки, вже досить важко. НБУ не використовує доступні інструменти для врегулювання курсу, а орієнтується на тренди ринку валюти і використовує відповідні котирування. Дана ситуація все більше знижує гривню і робить імпортні товари істотно дорожче; експорт продовжує зменшується рік до року. Може врегулюватися чорний ринок долара.

Тіньовий ринок складається з великої кількості дрібних учасників, які дуже різко реагують на будь-які економічні зміни в країні, це відразу позначається на які виставляються обмінних курсах. Вони не об’єднані в єдине співтовариство і нестабільність їм вкрай вигідна. Стабілізуватися ситуація може тільки при введенні НБУ жорстких умов, за яких сплачувати податкові збори для підприємців стане вигідніше, ніж застосовувати темні незаконні схеми. Україна знаходиться в періоді дозволу на численні важливих питань: виплати боргів, отримання чи не отримання нового траншу від МВФ, можливих нових військових конфліктів, проведення місцевих виборів та іншого. Якщо чекати хорошого підсумку всіх домовленостей та отримання траншу від МВФ, то можна сподіватися на зниження і фіксацію курсу на кілька гривень за 1 уе. Якщо ж не всі позиції будуть вирішені на користь України і буде очікуватися дефолт, то уникнути паніки, швидше за все, не вийде. Приплив валюти зменшується, а населення не хоче віддавати накопичені кошти банкам.