Кишенькова миша Defender Impulse 455 Nano

411

Defender представив мініатюрну бездротову мишу Defender Impulse 455 Nano. Новинка виконана в мінімалістичному дизайні, має скромні розміри і плоску форму, завдяки чому поміщається навіть в дамській сумочці або кишені штанів.


Defender Impulse 455 Nano

Розміри Impulse 455 Nano скромні – висота миші складає всього 2 см, а вага 47 р. Корпус пристрою має симетричну форму і буде зручний у використанні як правою, так і лівою рукою. На передній панелі розташовуються дві стандартні клавіші і кнопка-колесо прокрутки. На задній частині маніпулятора виробник передбачив спеціальний відсік для приймача – він не зламається і не загубиться при транспортуванні.

Миша виконана в строгому стилі, в оздобленні використано один колір – чорний, а передня панель прикрашена логотипом торговельної марки Defender. Прогумоване покриття приємно на дотик і не допускає ковзання миші в долоні.

Збільшений радіус дії бездротового зв’язку забезпечує більшу свободу дій і відмінну якість зв’язку. Маніпулятор можна використовувати в процесі демонстрації презентацій або керувати медіа додатками на відстані 8 м.

Трирівнева система економії енергії подовжує термін служби миші від однієї батареї. Якщо пристрій не задіяно в роботі більше 10 хвилин, вона переходить в режим економії енергії. Щоб відновити роботу Impulse 455 Nano потрібно просто перемістити або натиснути на будь-яку кнопку.