LED-телевізори Samsung серії 7000 c підтримкою 3D

473

Samsung Electronics представив лінійку 3D LED-телевізори серії 7000. Інноваційний процесор 3D HyperReal Engine в поєднанні з такими технологіями як 200 Гц Motion Plus і Samsung Motion Judder Cancelling забезпечує комфортний перегляд 3D контенту в домашніх умовах і дозволяє добитися високої чіткості тривимірного зображення в динамічних сценах.

Фірмова панель Samsung Ultra Clear Panel ефективно поглинає зовнішній світ і дозволяє уникнути появи відблисків на екрані LED-телевізора, забезпечуючи глибоку деталізацію динамічних сцен з натуральними, природними кольорами.

Моделі серії 7000, що використовують технологію торцевій світлодіодного підсвічування (Edge LED), виконані в ультратонкому корпусі, товщина якого складає всього 2,65 див. Ці телевізори включають широкі можливості для роботи з різним контентом і багату функціональність для створення домашнього кінотеатру.

Моделі серії 7000 сумісні з новими 3D-домашніми кінотеатрами і Blu-ray плеєрами Samsung і, в поєднанні з фірмовими активними 3D-окулярами, дозволяють поринути у світ відбуваються на екрані подій. 3D-технологія Samsung забезпечує підтримку більшості існуючих форматів 3D-зображення, включаючи новий формат Blu-ray 3D. Більш того, вбудований 3D-процесор здатний в режимі реального часу конвертувати стандартне 2D-зображення в 3D, завдяки чому звичайні програми і фільми набувають обсяг. Великий кут огляду (150 градусів) дозволяє дивитися 3D зображення всією сім’єю або компанією друзів.

Моделі серії 7000 виконані у фірмовому стилі Crystal Design, а їх ультратонкий корпус виділяється металевим бронзовим відливом. Модель можна встановити на підставці, на спеціальному підлоговому стенді з підставкою для відео-плеєра, або закріпити на стіні за допомогою ультракомпактного кріплення; при цьому зазор між стіною і задньою панеллю телевізора складе всього близько 15 мм.

3D-телевізори 7000 серії оснащені вбудованим відео-рекордер, що дозволяє записати будь-яку передачу, трансляцію спортивних подій або фільм на зовнішній накопичувач і переглянути їх пізніше в будь-який зручний час. Крім того, представлені LED-телевізори дозволяють відтворювати Full HD відео-файли, завантажені з інтернету або зберігаються на комп’ютері, безпосередньо з USB-носія, підключеного до телевізора.

Нові 3D-телевізори серії 7000 відрізняються широким набором вдосконалених мультимедійних технологій, що перетворюють телевізор в розважальний центр вашого будинку. Завдяки підтримці популярного сервісу Skype телевізори серії 7000 можна використовувати для голосових та відео-дзвінків. Для цього знадобиться веб-камера FreeTalk, яку можна буде придбати додатково. Нова лінійка LED-телевізорів Samsung включає оновлену службу контент-сервісу [email protected] з платформою для додатків Samsung Apps, що дозволяє працювати з такими популярними світовими і російськими веб-сервісами, як YouTube, Twitter, AccuWearher, FaceBook, History, Picasa, Getty Images, РБК, GisMeteo, Спорт Експрес, Russia.ru та іншими. Крім того, нові LED-телевізори відрізняються розвиненими можливостями з’єднання завдяки підтримці DLNA і чотирма HDMI портів.

LED-телевізори серії 7000 представлені моделямии з діагоналлю 40 дюймів і 46 дюймів, які з’являться в роздрібному продажі в квітні за ціною 85 тис. і 100 тис. рублів відповідно.
Одночасно з телевізорами в продаж надійдуть активні 3D окуляри, в тому числі різні по дизайну модифікації для дорослих і дітей. Серед них будуть представлені як моделі, що працюють на батарейках, так і ті, які можна заряджати через USB. Вартість очок – від 3 тис. руб.