LG анонсувала смартфон Optimus One на базі Android 2.2

655

Компанія LG Electronics представила на російському ринку LG Optimus One (P500) – смартфон на базі останньої версії платформи Android 2.2. В LG Optimus One доступний широкий спектр додатків і сервісів, а також поліпшені можливості для використання мультимедійних функцій та контенту.


LG Optimus One (P500)

Механічні кнопки в моделі – тільки найнеобхідніші: включення/блокування, регулювання гучності, налаштування, початковий екран, повернення до попереднього пункту меню і швидкий пошук. Сенсорний екран має розмір 3,2 дюйма HVGA LCD (320×480).

LG Optimus One (P500)
LG Optimus One (P500)

Налаштувати смартфон під потреби конкретного користувача дає можливість завантажувати додатки з Android Market, яких на даний момент налічується 100 тис. В смартфоні доступні програми Афіша, Вконтакте, РБК, Facebook, Twitter, LG Music club, LG apps club, FB Reader, а також віджети: Спорт-Експрес, Agent mail ru, Мій світ, Однокласники, Мамба, сервіси Yandex, сервіси Google. Наприклад, завантаживши додаток РБК, користувач бачить стрічку головних новин за сьогоднішній день. Також автоматично завантажуються новини з випуску газети РБК daily. Завдяки зручній реалізації інтерфейсу «Вконтакте» користувач в різних колонках бачить новини, профілі, друзів, повідомлення можна грузити фото. Функція Multi Touch дозволяє масштабувати зображення пальцями.

Інтерфейс смартфона також легко настроюється під потреби користувача. Так, можна вибрати 5 або 7 робочих екранів, на кожному з яких будуть відображатися посилання і віджети на часто використовувані програми, такі як новини, прогноз погоди, пошук і інші.

LG Optimus One може бути 3G модемом для ноутбука (комп’ютера) через USB-порт. Також він може виступати точкою доступу Wi-Fi (Wi-Fi Hotspot) для декількох користувачів (максимум 5).

В LG Optimus One відмінно реалізовані і мультимедійні можливості. Медіа-плеєр з встановленими кодеками DivX і Xvid дозволяє переглядати відео будь-яких форматів без попереднього перекодування.

Камера з матрицею з роздільною здатністю 3 мегаписеля з автофокусом підтримує технологію прив’язки географічних координат до фотографій – геотэггинг (Geo Tagging). Face Detection (розпізнавання обличчя) і Smile shot (розпізнавання посмішки) роблять процес фотозйомок ще більш захоплюючим.

Також у новому смартфоні LG є вбудовані додатки геосоціальних сервісів на основі GPS, наприклад, Доповнена реальність. У кіно, в барі, на спортивному майданчику, на прогулянці, смартфон LG може визначити ваше місцезнаходження і завжди порекомендує вам нові можливості поруч з вами, вибираючи з обширної бази даних місць за інтересами, а також дає історичну довідку або цікаву інформацію про те, що вас оточує навкруги (повнота сервісу залежить від місцезнаходження користувача).

Ємність акумулятора LG Optimus One становить 1500 мА/ч, що забезпечує довгий термін роботи без підзарядки. В комплекті карта пам’яті microSD 2 Гб. Також смартфон можна встановити карту пам’яті microSD до 32 Гб. Розмір телефону – 113,5x59x13,3 мм, вага – 127 р.