LG Optimus 2X – найшвидший смартфон на базі двоядерного процесора

633

Компанія LG Electronics представила перший у світі смартфон на базі двоядерного процесора LG Optimus 2X. Встановлений в новинці високопродуктивний процесор Tegra 2 розширює мультимедійні можливості, прискорює роботу веб-браузера і інших програм, а також дозволяє одночасно працювати з безліччю додатків.


LG Optimus 2X

Встановлений на LG Optimus 2X двоядерний процесор Tegra 2 розроблений провідним виробником графічних процесорів Nvidia. Процесор працює на тактовій частоті 1 ГГц і забезпечує низьке енергоспоживання при високій продуктивності для програвання аудіо і відео. Він забезпечить користувачам більш швидку роботу веб-браузера і більш якісну графіку в іграх в порівнянні з одноядерними процесорами, що працюють на тій же частоті, а також миттєвий відгук на дотики до сенсорного екрану.

LG Optimus 2X
LG Optimus 2X

LG Optimus 2X може відтворювати і записувати відео високої чіткості стандарту 1080p, HDMI вихід дозволяє програвати відео на зовнішніх моніторах з якістю Full HD. Між LG Optimus 2X і будь-яким цифровим пристроєм, що підтримує стандарт DLNA, наприклад з телевізором високої чіткості, можна встановлювати бездротове з’єднання. Також для підключення до цифрових пристроїв смартфона LG Optimus 2X можна використовувати HDMI вихід. Підключивши LG Optimus 2X до телевізора, можна перетворити смартфон в ігрову консоль і урізноманітнити відчуття від гри за допомогою акселерометра і гіроскопа. У смартфоні також є основна 8-мегапіксельна камера і 1,3-мегапіксельна камера на передній панелі, слот для карт пам’яті microSD, порт Micro-USB і потужний акумулятор ємністю 1500 мА/ч, 4-дюймовий дисплей.

LG Optimus 2X
LG Optimus 2X

LG Optimus 2X надійде у продаж в Кореї в наступному місяці, а потім з’явиться в європейських і азіатських країнах. Телефон буде спочатку випускатися з операційною системою Android 2.2 (Froyo), яку згодом можна буде оновити до Android 2.3 (Gingerbread).

LG Optimus 2X
LG Optimus 2X