LG Optimus 7: телефони на базі Windows Phone 7

387

Компанія LG Electronics оголосила про світовому випуску своїх перших смартфонів на базі нової операційної системи Windows Phone 7 – LG Optimus 7 і LG Optimus 7Q.

Завдяки функції «Відтворити» (Play to) користувачі зможуть легко пере-сылать файли між різними пристроями з підтримкою DLNA.

LG Optimus 7

Функція «To Play» дає можливість пересилати мультимедійні файли на інші цифрові пристрої з хабів (Hubs) «Картинки», «Музика і Відео», не про-ращаясь ні до яких додатків. Користувачі можуть відтворювати відео і фотографії, зняті на LG Optimus 7 або LG Optimus 7Q, на екранах телевізорів, а також слухати музику зі своїх смартфонів через динаміки без проводів.

LG Optimus 7

«ScanSearch», додаток з категорії «доповнена реальність», що з’єднує користувачів зі світом інформації, є ще однією унікальною функцією. Користувачі можуть в режимі реального часу отримувати інформацію про шоп-пинге і ресторанах, прогноз погоди, про розваги та банківської інформації, яка об’єднає віртуальний і реальний світ і роблячи життя більш захоплюючою.

Користувачі також можуть спілкуватися за допомогою функції «перетворення мови в текст» (Voice-to-Text), що дає можливість комунікації без необхідності вводити пальцями. Володарі смартфонів LG Optimus зможуть перетворювати свою промову в текст для публікації на сервісах Facebook і Twitter, а також для написання електронних листів та пам’яток.

Дозвіл 720p HD формату високої чіткості забезпечує високу якість відеозапису та відтворення і підходить для показу в соціальних мережах, на ек-ранах телевізорів за допомогою функції «Відтворити» (Play To). Смартфони LG Optimus 7 мають екран із співвідношенням сторін 16:9, що відповідає кіне-матографическому формату і зручно для перегляду фільмів.

5-мегапіксельна камера володіє багатьма можливостями, включаючи функцію «Розумна зйомка» (Intelligent Shot), що дозволяє робити знімки без попередньої настройки камери, а також панорамний режим для поєднання окремих кадрів повної 360-градусної панорами.

У Windows Phone 7 реалізована нова концепція початкового екрана з «живими іконками» (Live Tiles), через які легше дістатися до інформації, послуг та додатків. Шість хабів (Hubs) операційної системи — «Люди» (People), «Картинки» (Pictures), Ігри (Games), «Музика + Відео» (Music + Video), «Marketplace» (Marketplace) і Office (Office) — організують інформацію, ото-бражаемую на екрані телефону, новим способом, пов’язуючи між собою відповідні програми, сервіси і контент.

Смартфон LG Optimus 7 оснащується 3,8-дюймовим РК-екраном формату WVGA з роздільною здатністю 800×480 пікселів; екран LG Optimus 7Q має той же дозвіл, але трохи меншу діагональ 3,5 дюйма. Цього розміру екранів смартфонів серії Optimus 7 цілком достатньо для зручного серфінгу в мережі Інтернет, при цьому смартфон досить компактний, щоб поміститися в кишені. 16 Гб власної пам’яті смартфона достатньо для зберігання сотень файлів у форматі MP3, об’єм-них відеофайлів і сотень додатків. Знімного акумулятора 1500 маг вистачає на годинник Інтернет-серфінг, читання електронних книг, ігор або просто розмови.

Щоб задовольняти вимоги різних пользоватейлей до смартфонів LG Windows Phone 7, LG Optimus 7Q оснащений ергономічною QWERTY-клавіатурою. Смартфон LG Optimus 7Q має вбудовані офісні програми Microsoft Word Mobile, Microsoft PowerPoint, OneNote Mobile і Excel Mobile з пакету Windows Phone 7 Office.