LG представляє нову лінійку «розумних» телевізорів

515

Компанія LG Electronics продемонструвала на виставці CES 2011 в Лас-Вегасі нову лінійку «розумних» телевізорів. Нарівні з новими телевізорами FULL LED 3D CINEMA 3D Plasma 3D були вперше представлені моделі LG Smart TV c функціями доступу до інтернет-контенту світових і локальних провайдерів, а також широкого списку додатків.


LG Smart TV LW9500

Керувати LG Smart TV легко завдяки простому і лаконічного інтерфейсу. Основних розділів всього чотири: «Телебачення» (TV Live), «Преміальний контент» (Premium Content), «Додатки» (TV Apps) і «Запуск» (Launcher bar).

Зараз, коли багато пульти дистанційного керування нагадують комп’ютерну клавіатуру з-за великої кількості кнопок різного призначення, компанія LG пішла іншим шляхом і зробила дистанційне керування легким, звівши кількість кнопок до мінімуму. Тепер, щоб встановити курсор на екрані ТБ в бажаному місці, досить лише навести туди пульт Magic Motion, а щоб зробити вибір – просто натиснути всього лише одну кнопку.

Телевізори LG Smart надають доступ до контенту як глобальних провайдерів, таких як Netflix і CinemaNow, так і спеціально підібраних локальних інтернет-сервісів. Крім того, різноманітні програми пропонують широкий спектр розваг і корисних можливостей від ігор до освітніх курсів.

Глядачі зможуть отримати ще більше від своїх Smart TV завдяки функції Smart Share, яка забезпечує бездротовий обмін контентом між «розумними» телевізорами і ПК, а також іншими сумісними електронними пристроями в будинку. Крім того, Smart Share включає функцію Media Link, яка забезпечує додаткову інформацію, наприклад, показує обкладинку або текстову анотацію до трансльованому контенту.

Платформа LG Smart TV оснащена своїм власним веб-браузером, тепер для доступу в інтернет через «розумні» телевізори не потрібно використовувати ПК. Новини, огляди і будь-який інший інтернет-контент можна переглядати безпосередньо на екранах LG Smart TV.

Функція LG Smart TV доступна в декількох серіях LED, РК та плазмових телевізорів 2011 року.

Телефизоры LG з функцією Smart TV були вперше продемонстровані на виставці CES 2011 в Лас-Вегасі. На багатьох регіональних ринках ці моделі з’являться вже на початку 2011 року.