LG представляє своє перше MBR рішення для очищення води

439

Компанія LG Electronics оголосила про готовність свого першого водоочисного рішення під назвою Green Membrane Bioreactor (G-MBR). Це відбулося всього лише через два місяці після того, як компанія оголосила про свій намір увійти в бізнес обробки води.

Завдяки більш тонким мембранних модулів мікрофільтрації плоского типу і оптимізації простору між ними, мембранний біореактор LG – основний компонент рішення G-MBR – займає 34% менше місця в порівнянні зі звичайними мембранними біореакторами.

Завдяки передовій технології відсіювання механічних частинок, мембрани, що використовуються в LG G-MBR, зберігають надзвичайну стійкість до забруднення і засмічення. Це забезпечує довгий термін експлуатації мембран, а також істотну економію витрат на їх технічне обслуговування. Крім того, G-MBR очищає стічні води від фосфору майже в два рази ефективніше в порівнянні з водоочисними системами того ж розміру. Видалення фосфору із стічних вод перед тим, як вони потраплять в екосистему, є важливою частиною будь-якого водоочисного рішення, оскільки фосфор провокує евтрофікацію (заростання водоростями) озер, ставків та інших водойм.

Система LG G-MBR отримала сертифікат New Excellent Technology Certificate («Нова чудова технологія») від корейського міністерства охорони

навколишнього середовища.