LG представила нову серію моніторів SUPER LED

416

Компанія LG Electronics представила свою нову серію моніторів SUPER LED на виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі.


SUPER Slim

Ключові якості моделей визначили назви родин в рамках серії – SUPER Slim, SUPER Picture Quality, SUPER Angle і SUPER Energy Saving.

SUPER Angle
SUPER Angle

Монітор E2290V виділяється тонким корпусом глибиною всього лише 7,2 мм і високою якістю зображення. На відміну від звичайних моніторів, корпус і підставка E2290V виконані з металу, що надає моделі особливо витончений зовнішній вигляд. Роз’єм для кабелю живлення і для з’єднання з комп’ютером заховані в задній частині підставки завдяки системі підключення EZ-cabling. Контрастність 10 000 000:1, світлодіодне підсвічування, роздільна здатність Full HD 1080p, час відгуку матриці 2 мс роблять зображення насиченим і реалістичним, зберігаючи при цьому яскравість і чіткість навіть в найдинамічніших сценах.

На виставці CES-2011 компанія LG Electronics ще раз продемонструвала технологію Super+ Resolution, створену у відповідь на зростаючу потребу у високоякісному контенті.

Технологія SUPER+ Resolution дозволяє поліпшити якість зображення після, усуваючи розмитість і нерівності контурів і додаючи соковитості тьмяними кольорами. Такою ж технологією оснащена, наприклад, модель LG E2381V. Монітор E2381V також виконаний в тонкому корпусі.

Нова модель монітора IPS236V від компанії LG поєднує в собі інноваційну IPS-технологію (In Plane Switching technology) і високу енергоефективність, забезпечений світлодіодним підсвічуванням. Матриця IPS забезпечує більш широкі кути огляду 178°/178° і в поєднанні з технологією 6 Axis Color Control гарантує стабільну гаму кольорів і високу однорідність яскравості для будь-якого кута перегляду. Володіючи контрастність 5 000 000:1 і можливостями HDMI-підключення, монітор IPS236V також забезпечує високоякісне зображення формату Full HD 1080p.

Всі монітори серії SUPER LED відрізняються зниженим енергоспоживанням. Завдяки технології енергозбереження монітори E2341V споживають менше енергії в порівнянні зі звичайними LED-моніторами без шкоди для якості зображення. Інші моделі моніторів серії SUPER LED споживають на 40% менше електроенергії в порівнянні зі звичайними РК-моніторами.