LG представила телефон з тристоронньої синхронізацією – LG Mini

508

LG Electronics представила свій новий телефон LG Mini (LG GD880) на виставці Mobile World Congress, яка почалася в іспанському місті Барселона 15 лютого і триватиме до 18 лютого. Це перший мобільний телефон, який підтримує тристоронню синхронізацію.


Телефон LG Mini

Володіючи товщиною в 10.6 мм і вагою в 99 грам, LG Mini має широкий набір можливостей, серед яких тристороння синхронізація, звана LG Air Sync. Ця технологія наступного покоління дозволяє користувачам синхронізувати дані на своїх телефонах з інформацією, що зберігається на ПК, включаючи історію відвідування інтернет-сайтів. Це означає, що такі види контенту, як фотографії, відео, календарі записні книжки легко оновлюються і доступні в будь-який час.

Телефон LG Mini
Телефон LG Mini

Щоб задовольняти особистим та інформаційним потребам користувача LG Air Sync працює в трьох напрямках. По-перше, завдяки функції History Sync браузер телефону зберігає історію останніх 20 сайтів, відвіданих на ПК, що дозволяє повертатися на збережені сторінки. По-друге, завдяки функції PIM (Personal Information Manager – персональний інформаційний менеджер) Sync телефон LG Mini синхронізує з комп’ютера користувача всі контакти з записної книжки і щоденні плани. Це означає, що якщо користувач LG Mini втратить свій телефон, контакти і плани будуть доступні на ПК. І, нарешті, функція R-Click дозволяє закачати зображення та інформацію з ПК користувача LG Mini. Це означає, що кожне зображення з інтернет-сайту може стати шпалерами на робочому столі LG Mini завдяки лише клацання миші.

Телефон LG Mini
Телефон LG Mini

LG Mini, самий маленький і самий тонкий телефон з повністю сенсорним 3.2-екраном також володіє найшвидшим браузером і функцією push email для ще більшої зручності користувача. Завдяки підтримці SNS користувачі можуть з легкістю спілкуватися з друзями в таких соціальних мережах, як Facebook і Twitter, а також отримувати оновлення про статус приятелів.

Телефон LG Mini, обрамлений акуратною рамкою, також оснащений 5-мегапіксельною камерою, Wi-Fi, A-GPS, FM радіо і високою швидкістю передачі даних 7.2 Мбіт/сек HDSPA. LG Mini буде доступний в Європі починаючи з березня, а потім і в інших країнах.