LG представила ультратонкі монітори серії E60

459

Компанія LG Electronics оголосила про початок поставок на російський ринок нової серії моніторів E60. Модель E60 виконана у футуристичному стилі і є самою тонкою у лінійці LED моніторів LG.

Монітори E60 відрізняються наявністю світлодіодного підсвічування, контрастність 5 000 000:1 і часом відгуку матриці 5 мс. Зручність використання монітора E60 забезпечує система меню EZ Control. Для простого і інтуїтивного керування назву функціональних кнопок не надруковано на рамці, а візуалізується на екрані над кнопками меню. Монітори E60 оснащені набором розважальних функцій. Функція Original Ratio (початковий формат) надає можливість переглядати цифровий контент в його початкових пропорціях, наприклад, кіно, відео та ігри в старому форматі 4:3. А функція Photo Effect (спецефекти фотозображення) дає можливість застосовувати різні ефекти до фотографій, а також переглядати їх в чорно-білому варіанті або сепії, не змінюючи при цьому оригінал.

LG E60

Володіючи самим тонким корпусом серед LED моніторів LG, нова серія E60 відрізняється дизайном в стилі hi-tech. Гострі лінії в поєднанні з корпусом товщиною 12,9 мм і склоподібної підставкою надають цій моделі футуристичний вигляд. Крім того, прозора ніжка монітора додає привабливості своєї стильним підсвічуванням: синьої в режимі активної роботи і червоної в режимі економії електроенергії.

LG E60

З кінця жовтня 2010 року на російському ринку представлено декілька модифікацій моніторів серії E60 з різноманітними інтерфейсами: D-Sub і DVD-D в якості стандартних і HDMI-роз’єм для V-моделей E60. Сама преміальна з них – E2360V c HDMI-роз’ємом буде доступна за рекомендованою роздрібною ціною близько 9 тис. руб.