LG представила ЖК-телевізор з LED-підсвічуванням – Infinia LE5500

484

Компанія LG Electronics представила на російському ринку ще одну модель з сімейства Infinia – РК-телевізор з LED-підсвічуванням LE5500.

Висока якість відтворення зображення досягнуто завдяки рівню динамічної контрастності 5 000 000:1, технології TruMotion 100 Гц, дозволу Full HD, а також часу відгуку матриці в 2,4 мс.

У моделі LE5500 реалізована вдосконалена схема крайової світлодіодного підсвічування LED Plus з технологією локального затемнення Spot control, яка дозволяє окремо відключати блоки в підсвічуванні (336 світлодіодів зібрані у 16 блоків при діагоналі 55 дюймів).

Витриманий дизайн, втілений в тонкому корпусі глибиною всього 29,3 мм і вузькою екранної рамці, дозволяє цій моделі органічно вписатися в будь-який інтер’єр. Краю рамки і склоподібна підставка виконані у фірмовому пурпурному кольорі.

Завдяки технології Smart Energy Saving телевізор LE5500 споживає на 35% менше електроенергії, ніж телевізори зі стандартною крайової світлодіодним підсвічуванням. A технологія LG Intelligent Sensor регулює інтенсивність підсвічування ТБ на основі аналізу освітленості приміщення, що також позитивно позначається на енергоспоживанні і забезпечує комфортний перегляд.

З новим LE5500 немає необхідності обплутувати свій будинок численними проводами. За рахунок широких можливостей підключення можна легко інтегрувати всі домашні пристрої в єдину мережу. Ця модель підтримує стандарт Digital Living Network Alliance (DLNA), завдяки чому може бути здійснено бездротове підключення до багатьох сумісних аудіо – та відеопристроїв. Фірмова функція LG Wireless Ready доповнює можливості бездротового з’єднання з іншими AV-пристроїв. Технологія Bluetooth дозволяє відтворювати музику і переглядати фотографії з сумісних мобільних телефонів безпосередньо на великому екрані без використання проводів. За допомогою Bluetooth можна також підключати бездротові навушники і Bluetooth гарнітуру. Порт USB 2.0, прихований на бічній панелі телевізора, дозволяє відтворювати з зовнішніх жорстких дисків і карт пам’яті файли форматів JPEG, MP3, MPEG4 і DivX HD. Функція NetCast Entertainment дозволяє глядачам отримувати доступ до таких популярних Інтернет-сервісів, як Youtube, Picasa, Accuweather.

Телевізор LG LE5500 представлений на російському ринку в 32, 37, 42, 47, 55-дюймових варіантах. Рекомендована роздрібна ціна 32LE5500 становить 45 тис. руб.