LG представить телевізор з наноподсветкой

243

На виставці IFA, що проходить в цьому році в Берліні компанія LG Electronics представить модель LEX8 – нове покоління плоскопанельних телевізорів з технологією наноподсветки.

Телевізор LEX8 NANO FULL LED підвищує візуальне якість перегляду за допомогою технології наноподсветки, забезпечує найяскравіше, саме чітке і саме плавне зображення на телевізорах LG. Тонка плівка з вкарбуються в неї мікроскопічними точками, розташована перед світлодіодним матрицею, розсіює світло більш рівномірно і ефективно по всьому екрану, створюючи більш чітке, гладке і рафінована зображення. Більш того, антибликовая панель екрана LEX8 зводить до мінімуму відбиття від зовнішніх джерел світла, включаючи сонячні промені, забезпечуючи чіткість зображення при будь-яких умовах освітлення.

Телевізор LEX8 також володіє покращеною системою локального затемнення в обох режимах (2D і 3D) завдяки технології Micro Pixel Control. Маніпулюючи світінням окремих світлодіодних блоків, Micro Pixel Control покращує передачу кольору від самих чорних тонів до самих живих і природних фарб. LEX8 також оснащений технологією LG TruMotion 400 Гц, що забезпечує надшвидку обробку динамічних сцен, завдяки чому практично усувається розмиття в динамічних сценах. Завдяки всім цим технологіям зображення виходить таким плавним, чітким і реалістичним.

Завдяки технології підсвічування NANO і повної світлодіодним панелі, LEX8 має товщину всього лише 0,88 см і рамку шириною 1,25 див. Завдяки такій вузькій рамці забезпечуються комфортні умови перегляду LEX8, а елегантний дизайн INFINIA дозволяє LEX8 вписатися в будь-який інтер’єр.

Крім того, LEX8 забезпечує найкращу якість тривимірних зображень (3D). Завдяки однорідному розподілу світлодіодів, ефективніше підсвічується екран, що забезпечує високу чіткість і яскравість 3D-зображень.

LEX8 також володіє рядом функцій та характеристик для найширших можливостей з’єднання. NetCast відкриває двері у світ онлайн-контенту, включаючи веб-альбоми і потокове відео. Крім того, LEX8 можна легко з’єднати з будь-яким DLNA-сумісного пристрою, що дозволяє легко використовувати свої мультимедійні бібліотеки. Роблячи використання LEX8 ще більш зручним, пульт дистанційного керування Magic Motion дозволяє змінювати налаштування ТБ і грати в ігри, керуючи курсором з пульта подібно комп’ютерної мишки. Володіючи лише кнопкою включення живлення, кнопки регулювання гучності звуку і універсальної кнопкою, ПУЛЬТ Magic Motion є верхом простоти.