LG представив смартфон LG Optimus Black з дизайном і дисплеєм нового покоління

570

Компанія LG Electronics представила новий Android-смартфон LG Optimus Black на міжнародній виставці Consumer Electronics Show (CES), яка проходила з 6-го січня в Лас-Вегасі.


LG Optimus Black

Екран NOVA смартфона LG Optimus Black, який вперше з’явився на мобільному ринку, володіє чудовою яскравістю 700 ніт. Завдяки високому рівню яскравості екрану і реалістичного відображення чорного і білого кольорів LG Optimus Black дуже зручний при перегляді веб-сторінок, читання листів і роботи з документами. Завдяки технології NOVA зображення на екрані LG Optimus Black добре видно користувачеві як в приміщенні, так і на вулиці при яскравому сонячному освітленні.

Крім більш високої яскравості екран NOVA смартфона LG Optimus Black також значно скорочує енергоспоживання при типовому використанні в приміщенні: до 50% у порівнянні зі звичайними РК-дисплеями. Так, дисплей AMOLED споживає удвічі більше енергії порівняно з NOVA при відображенні повністю білого екрану, часто з’являється при завантаженні веб-сторінок. Так що в поєднанні з акумулятором ємністю 1500 мА/ч користувачі LG Optimus Black будуть забезпечені достатнім запасом енергії для повсякденного використання навіть при максимальних налаштуваннях яскравості.

Ультратонкий корпус LG Optimus Black товщиною всього лише 9,2 мм дозволяє користувачам завжди вигідно підкреслювати свій стиль.

Стильний смарфтон LG Optimus Black важить всього лише 109 р. Грань бічній форми панелі товщиною 6 мм надає створює ілюзію ще меншої товщини корпусу смартфона.

LG Optimus Black також пропонує ряд додаткових функцій, що забезпечують легкий і швидкий доступ до важливих додатків і контенту. Інтерфейс Optimus 2.0 дозволяє лише одним натисканням пальця на екран заблокований досягати повідомлень, електронної пошти та пропущених викликів. Крім того, команди можна віддавати за допомогою рухів (користувальницький інтерфейс «Gesture»), включаючи жести на екрані і струшування телефону, щоб приймати дзвінки, робити знімки на камеру або слухати музику. В LG Optimus Black також вперше у світі реалізована технологія Wi-Fi Direct для швидкої і високошвидкісної передачі даних між мобільними пристроями, а також підтримує роботу першої в світі фронтальної 2-мегапіксельною камерою.

Всі функції і можливості LG Optimus Black доступні на платформі Android 2.2 (Froyo) з можливістю оновлення до версії Android 2.3 (Gingerbread). За допомогою фронтальної камери 2 Мп LG Optimus Black також можна буде використовувати функції відеотелефонії в більш високій якості після оновлення прошивки смартфона до версії Gingerbread.

Глобальні продажі смартфона LG Optimus Black почнуться в першій половині 2011 року.