LG випускає смартфони серії Optimus

539

Компанія LG Electronics представила смартфони LG Optimus One і LG Optimus Chic із серії інтелектуальних пристроїв LG Optimus. Працюють на базі операційної системи Android 2.2 (Froyo) і оптимізовані для використання мобільних сервісів Google, вони володіють широкими можливостями смартфонів.


LG Optimus One і LG Optimus Chic

LG Optimus One і LG Optimus Chic – одні з перших смартфонів, які будуть запущені на Android 2.2 (Froyo), останньої версії цієї операційної системи. Android 2.2 (Froyo) забезпечує в 2-3 рази більш швидкий зручний Інтернет-серфінг, оперативну завантаження веб-сторінок, роботу додатків і багатозадачність.

Ці смартфони також дозволяють легко синхронізувати дані з календарем Outlook, а також організовувати портативні точки доступу Wi-Fi, щоб спільно використовувати одне 3G-з’єднання. Смартфони також оптимізовані для використання популярних мобільних сервісів Google, включаючи Google Voice Search, Google Voice Actions, Google Goggles, Google Shopper і Google Maps з навігацією, а також мають доступ до великого каталогу з більш ніж 80 тис. додатків Android Market.

Проектуючи LG Optimus One “Google”, група експертів LG оптимізувала цей смартфон для платформи Froyo і мобільних сервісів Google.

Маючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, LG Optimus One також забезпечений додатком LG App Advisor, які кожні два тижні 10 найбільш рейтингових програм

Телефон також має камеру з функцією визначення осіб і посмішки, широкоформатний 3.2-дюймовий екран HVGA і ємний акумулятор 1500 маг.

Завдяки злегка вигнутих лініях корпусу смартфон LG Optimus Chic зручно лежить в руці.

LG Optimus Chic пропонує функцію, що дозволяє користувачам віддалено управляти пристроєм зі своїх ПК. Крім того, за допомогою LG Air Sync користувачі завжди можуть розпоряджатися найактуальнішою інформацією завдяки бездротової синхронізації контактних даних, фотографій та іншої важливої інформації між смартфоном і комп’ютером або базою даних, яка перебуває в Інтернет. Оскільки телефон відповідає стандарту DLNA, його мультимедійний контент можна легко передавати на інші пристрої з підтримкою DLNA, такі як телевізори, аудіо-відео системи та ноутбуки.