LG випустила 3D-ноутбук R590

569

Компанія LG Electronics оголосила про випуск свого першого 3D-ноутбука (модель LG R590 3D), який поєднує переваги стереоскопічного зображення і компактних форм. Ноутбук LG R590 3D з 15,6-дюймовим дисплеєм оснащений процесором Intel Core i7 з чіпсетом HM55 і графічною картою Nvidia GeForce GT335M з власною відеопам’яттю типу DDR3 об’ємом 1 Гб. Ще більше цікавихнови на сайті http://quickest.com.ua

Звукова система SRS Tru-Surround HD 3D-ноутбука LG сприяє створенню ще більш захоплюючих 3D-розваг, а опціональний привід Blu-ray дисків дає можливість дивитися фільми формату високої чіткості як у звичайному двовимірному, так і в стереоскопічному режимі перегляду. Крім того, програмне забезпечення TriDef ноутбука LG R590 3D конвертує звичне двовимірне відео в стереоскопічне в режимі реального часу.

Вхідні в комплект поляризаційні окуляри сприяють зниженню втоми очей при перегляді стереоскопічного контенту на ноутбуці LG R590 3D.

Перший 3D-ноутбук LG з’явиться спочатку в Кореї в цьому місяці, а потім через декілька тижнів буде представлений на світовому ринку.