LG випустила 3D-плазмовий телевізор PX960

746

Компанія LG Electronics представила на російському ринку перший у своїй лінійці 3D-плазмовий телевізор PX960.


LG PX960

Вперше в лінійці телевізорів LG з функцією 3D застосована технологія конвертації зображення з формату 2D в 3D. Тепер можна дивитися в об’ємному форматі ТВ-трансляції, улюблені фото, а також грати в ігри, підключивши приставку. Функція мгновеннной конвертації переводить двомірне ихображение в тривимірний формат. А можливість установки 3D ефекту за шкалою з 20 пунктів дозволяє регулювати глибину 3D-зображення, що робить його максимально реалістичним і зручним для сприйняття. У комплекті з 3D-телевізором PX960 додається одна пара затворних окулярів виробництва LG (модель AG-S100). Ці окуляри комфортні навіть при тривалому перегляді, вони заряджаються через USB-порт і можуть безперервно працювати до 40 годин.

LG PX960

Плавне изоражение навіть самих динамічних сцен забезпечує технологія 600Hz Max Sub-field Driving, рівень динамічної контрастностности 5 000 000:1, а також дозвіл Full HD. Проходячи через фільтр TruBlack, який згладжує відблиски і сторонні сигнали, початкове зображення робиться ще більш чітким, а чорний колір більш глибоким.

Світяться власним світлом пікселі плазмового ТВ роблять кути огляду ширше. Плазмова технологія також забезпечує рекордно швидкий час відгуку матриці – 0,001 мс.

Широкі можливості підключення є ще однією особливістю PX960. Функція NetCast забезпечує доступ до Youtube, Picasa, Accuweather, VIEWSTER, Accedo, MLB.TV, vTuner, Google maps, Facebook і Twitter. Спеціально для російського ринку створені онлайн-сервіси Яндекса і Yota Музика. Ця модель являє собою простий і зручний доступ до інформації інших DLNA-сертифікованих пристроїв, наприклад домашніх комп’ютерів і медіа-програвачів, в рамках дротових або бездротових мереж. З усіма цими функціями глядачі будуть мати повний доступ до зростаючої колекції 3D-контенту, де б він не знаходився: в Інтернеті або в цифровий домашній бібліотеці.

Для відтворення з зовнішніх жорстких дисків та флешок DivX HD, MP3, JPEG, MPO передбачений порт USB 2.0, прихований на задній панелі. Також на задній панелі розташовані чотири роз’єми HDMI версії 1.4 а, необхідною для передачі сигналу формату 3D Blu-ray.

Новий 3D-плазмовий телевізор PX960 представлений на російському ринку в діагоналях 50 дюймів і 60 дюймів і з’явиться на полицях магазинів у листопаді 2010 року. Рекомендована роздрібна ціна моделі з діагоналлю 60PX960 – 140 тис. руб.