LG випустила домашній кінотеатр HTK965TZ

493

Компанія LG Electronics представила на російському ринку систему домашнього кінотеатру HTK965TZ. Нова модель HTK965TZ – це 5.1-канальна система: дві тонких фронтальні колонки, дві колонки об’ємного звучання і сабвуфер. Загальна вихідна потужність – 1100 Вт. Товщина фронтальних і тилових колонок – 29 мм


LG HTK965TZ

Незважаючи на свою стрункість, колонки підходять навіть для великих приміщень. Сприяє цьому функція «Звукова галерея» – система обробки аудіо.

LG HTK965TZ
LG HTK965TZ

LG Звукова галерея дозволяє проводити тонке налаштування звуку з допомогою семи режимів. Ось основні з них: VSM+ (віртуальна звукова матриця для додатково ефекту об’ємного звучання), функція Clear Voice (чіткість мови) покращує загальну ясність і чіткість відтворення голосів при перегляді екшен-сцен у фільмі, а також при прослуховуванні музики. Нічний режим Night Mode підвищує звук діалогів, приглушаючи ефекти об’ємного звучання. Функція ігрового еквалайзера Game equalizer удосконалює звук динамічних ігор для повного відчуття реальності, функція оптимізації mp3 файлів покращує звук до його оригінальної якості.

Для відпочинку як вдома, так і за його межами новий домашній кінотеатр LG HTK965TZ пропонує функцію караоке. В комплект входить диск з 4 тис. караоке-піснями і мікрофон. Виконання оцінюється в реальному часі під звук фанфар.

LG HTK965TZ легко підключається до всіх сучасних HD-телевізорів за допомогою кабелю HDMI, який входить в комплект. Два входи HDMI дозволяють підключити інші пристрої. Система LG HTK965TZ також дозволяє записувати медіафайли на USB-пристрої і заряджати MP3 плеєри через USB-роз’єм.

Вартість LG HTK965TZ – близько 20 тис. руб.