LG випустила другий 3D-телевізор

428

Компанія LG Electronics представила на російському ринку свою другу модель в лінійці рідкокристалічних 3D-телевізорів LG – LX6500.


LG LX6500

Висока якість відтворення тривимірного формату досягнуто завдяки рівню динамічної контрастності 8 000 000:1, технології TruMotion 200 Гц, дозволу Full HD, а також часу відгуку матриці в 2,2 мс.

У моделі LX6500 реалізована вдосконалена схема крайової світлодіодного підсвічування LED Plus з технологією локального затемнення Spot control, яка дозволяє окремо відключати блоки в підсвічуванні (12 блоків світлодіодів при діагоналях 42 дюйма і 47 дюймів).

Модель LX6500 відрізняється не тільки корпусом глибиною всього 29,3 мм., але і тонкої екранної рамкою.

Завдяки технології Smart Energy Saving 3D-телевізор LX6500 споживає на 35% менше електроенергії, ніж моделі зі стандартною крайової світлодіодним підсвічуванням. A технологія LG Intelligent Sensor регулює інтенсивність підсвічування ТБ на основі аналізу освітленості приміщення, що також позитивно позначається на енергоспоживанні і забезпечує комфортний перегляд.

Одна пара затворних окулярів виробництва LG (модель AG-S100) додається в комплекті з 3D-телевізором LX6500. Стереоефект досягається шляхом змінного блокування однієї з лінз синхронно з частотою оновлення екрану. Ці окуляри підходять навіть для тривалого перегляду, вони заряджаються через USB-порт і можуть безперервно працювати до 40 годин. Затворні окуляри виробництва LG також можна придбати окремо, їх роздрібна ціна складе 4,5 тис. руб. за пару.

Ця модель підтримує стандарт Digital Living Network Alliance (DLNA), завдяки чому може бути здійснено бездротове підключення до багатьох сумісних аудіо – та відеопристроїв. Фірмова функція LG Wireless Ready доповнює можливості бездротового з’єднання з іншими AV-пристроїв. Система NetCast Entertainment дозволяє глядачам отримувати доступ до таких популярних Інтернет-послуг, як мережеві альбоми, потокове відео і безкоштовні дзвінки по відеозв’язку прямо зі свого дивана.

Порт, прихований на задній панелі, що дозволяє відтворювати з зовнішніх жорстких дисків, карт пам’яті і «флешок» файли форматів DivX HD, MP3, JPEG play, MPO. Другий порт USB 2.0 може бути використаний для зарядки затворних окулярів. Також на задній панелі розташовані чотири роз’єми HDMI версії 1.4, необхідною для передачі сигналу формату 3D Blu-ray.

Рекомендована роздрібна ціна 42LX6500 складе 75 тис. руб.