LG випустила нову серію моніторів E80VX

338

Компанія LG Electronics оголосила про випуск нової серії моніторів E80VX. Завдяки технології Super+ Resolution та мегаконтрастности 5 000 000:1, значно перевищує контраст звичайних моніторів, серія E80VX забезпечує чітке зображення у фільмах, іграх і фотографіях.

Технологія SUPER+ Resolution дозволяє поліпшити якість зображення за допомогою масштабування і усуваючи розмитість і нерівності його контурів. На відміну від звичайних технологій, які просто усувають розмитість на збільшеному зображенні, SUPER+ Resolution також зменшує перешкоди, що виникають в ході обробки контурів, пом’якшує зайву різкість зображень, що робить його більш природним.

LG E80VX

За допомогою технології LG Super+ Resolution, монітори серії E80VX забезпечують ще більш реалістичне зображення формату високої чіткості (HD) і дають можливість переглядати контент стандартної чіткості (SD) на рівні HD.

Тонкий корпус монітора (всього 16,9 мм) спирається на стильну кулясту підставку. Світлодіодне підсвічування Galaxy, яка прикрашає нижню частину екрана, надає завершеність образу монітора.

До числа особливостей монітора: екранне меню, що дозволяє легко і швидко перемикатися між режимами Dual Web («подвійний екран»), Cinema Mode («режим Кіно») і Original Ratio («Оригінальне співвідношення сторін»). Дозволяючи користувачеві ділити екран на дві частини, режим Dual Web дає можливість легше і зручніше виконувати кілька завдань. У той же час режим Cinema Mode створює умови для перегляду виділеного мишею онлайн-відео, затемнюючи інші області екрану. Режим Original Ratio дає можливість переглядати відео в оригінальному форматі 4:3 без викривлення.

Монітори серії E80VX з’являться у продажу в грудні 2010 року по рекомендованій роздрібній ціні 10,4 тис. руб.