LG випустила тонкий OLED-телевізор

448

LG Electronics оголосила про запуск EL9500, широкоформатного телевізора на органічних світлодіодах.
Для OLED-телевізора EL9500 не потрібна задня світлодіодна підсвітка, яка використовується в стандартныйх LED-моделях. Зображення створюється в органічному шарі самого екрану.


LG EL9500

Завдяки тому, що на якість зображення не впливають зовнішні джерела світла, 15-дюймовий екран EL9500 може відтворювати ідеальні рівні чорного, а також зображення, в 1,5 рази перевершує зображення звичайних рідкокристалічних телевізорів по заявленому рівню яскравості. Рівень динамічного контрасту в цій новій моделі складає більше 10 000 000:1. Крім того, OLED-технологія забезпечує ще більш високу швидкість відновлення зображення – функція, завдяки якій, в поєднанні з Live Scan 100Гц усуваються спотворення навіть при показі динамічних сцен.

LG EL9500
LG EL9500

Фірмові приховані динаміки телевізора відтворюють звук за допомогою технологій Clear Voice II і Sound Retrieval System (SRS), що забезпечує ефект стереозвучания.

Товщина EL9500 складає всього 3,2 мм. Він підходить для кріплення на стіну, а також може бути розміщений в будь-якому іншому місці. Для цього телевізор EL9500 постачений підставкою-трансформером. Зображення на екрані не спотворюється в залежності від кута перегляду, який становить повних 180 градусів. Інтерфейс Simplink HDMI дозволяє з легкістю переносити контент з інших медійних пристроїв прямо на цей телевізор.