LG випустив нові серії моніторів на основі LED і 3D технологій

455

Компанія LG Electronics представила нові лінійки моніторів: серії Е50 і Е40 – монітори зі світлодіодним підсвічуванням (LED), просунуті геймерські 3D моделі серії W63D і цілий ряд нових РК моніторів з удосконаленими функціями.

Серії Е50 і E40 – серії LED моніторів LG з тонким корпусом – всього 17,5 мм – і високим рівнем динамічної контрастності 5000000:1, що забезпечує хорошу якість зображення.

Монітори Е50 оснащені новою функцією Dual Screen (Подвійний екран), яка ділить екран на дві частини для одночасної роботи з інтернет-сторінками та файлами Microsoft Office, тим самим дозволяючи вирішувати багатоаспектні завдання.

Функція Auto Bright (Автояскравість) автоматично налаштовує яскравість екрану залежно від освітлення приміщення і зображення на екрані. Це покращує якість картинки і знижує навантаження на очі при тривалій роботі за комп’ютером.

Подібно системі кінотеатру опція Cinema Mode (Режим Кіно) створює хороші умови для перегляду онлайн роликів, виділених за допомогою миші. Всі об’єкти на екрані за винятком виділеного ролика затемняються, що допомагає утримувати увагу на відкритому матеріалі, не відволікаючись на яскраву рекламу в Інтернеті.

В режимі Original ratio фільми, ігри і програми, розраховані на більш старі «квадратні» монітори, відображаються на широкоформатному екрані без спотворень і розтягувань зображення.

Модель W2363D – перший монітор LG, відтворює контент у форматі 3D, відкриваючи для користувачів новий рівень перегляду відео та ігор у домашніх умовах за допомогою спеціальних окулярів.
Full HD роздільна здатність забезпечує високу якість зображення. Монітор оснащений вбудованим декодером Tru-Surround HD, перетворює стереофонічний сигнал у багатоканальний, створюючи ефект об’ємного звучання, а також двома роз’ємами HDMI. Всі ці опції, а також час відгуку до 3 мс робить монітор W2363D підходящим для перегляду 3D-фільмів і 3D-ігор.

Серія W46 стане хорошим рішенням для обладнання офісів як великих компаній, так і невеликих фірм. Мінімалістичний дизайн серії W46, відрізняється тонкою рамкою в 15,5 мм і компактною підставкою з поглибленням для канцелярського приладдя, підходить для офісного інтер’єру. До того ж монітор економить до 43% електроенергії в порівнянні зі звичайними моніторами.

Монітори серії W46 відрізняються високою якістю зображення з показником контрастності 30000:1 і часом відгуку матриці 5 мс. Моделі з діагоналлю від 21.5 дюйма і більше мають дозвіл Full HD. Всі моделі цієї серії пройшли сертифікацію Microsoft Windows 7.