Logitech анонсував новий бездротової трекбол

325

Компанія Logitech представила бездротової трекбол Logitech Wireless Trackball M570. Трекбол підійде для користувачів, які шукають заміну тачпаду або традиційної миші.


Logitech Wireless Trackball M570

Одне з головних переваг трекбола в тому, що він може завжди стояти на місці — для переміщення курсору не потрібно здійснювати рухів рукою.

Logitech Wireless Trackball M570
Logitech Wireless Trackball M570

Для передачі рухів кисті руки лазерний сенсор миші використовує куля, а не поверхню, за рахунок чого користувачі можуть використовувати пристрій майже всюди.

Новітній трекбол Logitech також має зручне колесо прокрутки і корисні клавіші вперед-назад. Це полегшує роботу, незалежно від того, чим саме займається користувач на комп’ютері.

Для більшої зручності бездротової трекбол Wireless Trackball M570 використовує крихітний приймач Logitech Unifying. Його можна завжди залишати встромленим в ноутбук. Бездротове з’єднання на частоті 2,4 ГГц забезпечує стійке з’єднання без збоїв і перешкод на відстані до 10 м. Користувачі можуть підключити сумісні клавіатуру, цифрову панель або додаткову миші до одного приймача Unifying — без необхідності займати інші USB-порти. Час роботи трекболу Logitech від батарейок типу AA, що входить в комплект, складає більш ніж 18 місяців.

Бездротової трекбол Logitech Wireless Trackball M570 очікується у продажу на території США і Європи в жовтні за рекомендованою роздрібною ціною ?70 євро.