Logitech представила нове покоління колонок з всеспрямованим звучанням

474

Компанія Logitech представила нову акустичну систему з всеспрямованим звучанням — Logitech Surround Sound Speakers Z506 формату 5.1, яка підходить для прослуховування музики, перегляду фільмів, мультимедійних розваг і комп’ютерних ігор. Нова система від Logitech дозволяє підключати практично будь-які розважальні пристрої — комп’ютер, Playstation3 (PS3), Xbox 360, Wii, iPod або DVD-плеєр.


Logitech Surround Sound Speakers Z506

Колонки Logitech Surround Sound Speakers Z506 легко налаштовуються. Всі кабелі мають кольорове маркування. Крім того, в комплект входять додаткові кабелі для звукових карт і музичних плеєрів. Геймери оцінять підключення колонок Z506 безпосередньо до приставки з допомогою кабелю RCA. Плюс до цього Logitech Surround Sound Speakers Z506 дозволяють працювати одночасно з двома пристроями, наприклад, ігровою приставкою і цифровим музичним плеєром.

Функція 3D Stereo відповідає за перетворення двоканального стерео сигналу в тривимірне об’ємне звучання.

При 75 Вт потужності (RMS) нова акустична система Logitech дозволяє наповнити кімнату потужним звучанням. Спрямований вниз порт сабвуфера створює розлоге басове звучання. Передбачена окрема регулювання басів, що дозволяє за бажанням додати або прибрати низькі тони. Є також роз’єм для навушників на випадок, якщо захочеться скористатися Logitech Surround Sound Speakers Z506 в нічний час або якщо вашим сусідам звук здасться занадто гучним.

Колонки Logitech Surround Sound Speakers Z506 з’являться на європейському ринку в продажу в серпні за рекомендованою роздрібною вартістю 90 євро.