Logitech представила нову бездротову гарнітуру H760

446

Компанія Logitech представила бездротову гарнітуру Logitech Wireless Headset H760, що дозволяє без проводів здійснювати дзвінки через інтернет і слухати музику. Новинка дозволяє бути в русі без усяких обмежень на відстані до 19 м від комп’ютера при голосових та відео – дзвінків, прослуховування музики, перегляду фільмів або грі. При цьому одного заряду батареї вистачить на 6 годин роботи гарнітури.


Logitech Wireless Headset H760

Бездротову гарнітуру Logitech Wireless Headset H760 зручно використовувати навіть при переміщенні з кімнати в кімнату. Це досягається за рахунок малої ваги, зручної конструкції з кріпленням через голову і настроюється форми, що дозволяє адаптувати ці навушники під індивідуальні параметри користувача.

Для поліпшення якості звучання Logitech H760 використовується вбудований еквалайзер. Він оптимізує звук при передачі голосу, прослуховування музики або перегляду фільмів. Кнопки швидкого доступу до управління аудіо параметрами дозволяють прямо з гарнітури змінити гучність, ставити музику на паузу або змінювати списку відтворення композицій. Кнопки керування порядком відтворення пісень сумісні з Windows Media Player і iTunes, а клавіші управління гучністю працюють з будь-яким джерелом звуку, включаючи відео і голосові дзвінки. Мікрофон з функцією шумозаглушення зменшує сторонні шуми і відключається автоматично, якщо його прибрати від особи.

Бездротова гарнітура Logitech Wireless Headset 760 очікується у продажу в США і Азії в серпні; в Європі початок продажів запланований на вересень. Рекомендована роздрібна ціна гарнітури складе 100 євро.