Logitech представив бездротовий комплект Desktop MK250

383

Logitech представив функціональний комплект Logitech Desktop MK250. Виконаний у чорному кольорі, цей комплект включає в себе бездротову клавіатуру і мишу.


Logitech Desktop MK250

Комплект Logitech Desktop MK250 готовий до роботи завдяки наявності технології plug-and-play, яка дозволяє приступати до використання пристрою відразу після підключення мініатюрного приймача в порт комп’ютера. Клавіатура відрізняється компактними розмірами і має плоску конструкцію. Вона підходить для використання в домашній обстановці, так як її дизайн має вологозахищену поверхню. Наприклад, якщо користувач проллє на клавіатуру воду або кави, система стоку захистить клавіатуру від потрапляння рідини всередину і поломки пристрою.

Термін роботи комплекту від батарей становить 15 місяців для клавіатури і 6 місяців для миші. Світловий індикатор енергоспоживання позбавить користувачів від несподіваного відключення пристроїв під час роботи.
Удосконалена бездротова технологія набору, що працює на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує зв’язок на великій відстані без затримок, збоїв і перешкод.

Комплект Logitech Desktop MK250 з’явиться у продажу на російському ринку за роздрібною ціною 1,6 тис. рублів.