Logitech представив бездротовий комплект корпусі обтічної форми

427

Компанія Logitech представила бездротової комплект з повнорозмірною клавіатури і миші Logitech Wireless Combo MK520. Клавіатура забезпечує користувачеві комфортний набір тексту за рахунок більш м’яких і заокруглених контурів клавіш, спрощуючи тим самим ковзання пальців по клавіатурі і забезпечуючи їм опору. Ергономічна форма лазерної миші з м’якими гумовими бічними вставками відмінно підходить як для правшів, так і шульг.


Logitech Wireless Combo MK520

Одного комплекту батарей вистачить на рік роботи мишки. Високопродуктивний лазер забезпечує високу точність управління практично на будь-якій поверхні, крім скла і дзеркала.

Крихітний приймач Logitech Unifying настільки малий, що його можна залишати завжди встромленим в ноутбук, навіть коли користувач знаходиться в дорозі. Плюс користувачі можуть легко додати сумісну мишу, клавіатуру або цифрову панель — без використання додаткових USB-приймачів.

Приймач Unifying використовує бездротове з’єднання Logitech Advanced 2.4 GHz, практично повністю усуває запізнювання або несподівані відключення пристроїв в радіусі до 10 м. 128-бітове шифрування за стандартом AES забезпечує захищеність інформації, переданої з клавіатури на приймач на комп’ютері.

Комплект Logitech Media Combo MK520 очікується в Європі на початку серпня за рекомендованою роздрібною ціною 60 євро.