Logitech представив бездротовий комплект Wireless Desktop MK710

439

Компанія Logitech представила бездротової комплект Wireless Desktop MK710, що об’єднує клавіатуру і комп’ютерну мишу з тривалістю роботи від батарейок до трьох років для обох пристроїв. Ця модель оснащена крихітним приймачем Logitech Unifying, клавішами, виконаними за технологією Logitech Incurve keys і режимом надшвидкої прокрутки.


Logitech Wireless Desktop MK710

Поєднання трирічної служби батарей і приймача Logitech Unifying гарантують готовність Wireless Desktop MK710 до роботи завжди і скрізь.

Трирічний термін роботи батарей можливий завдяки тому, що дані передаються в швидкісному бездротовому режимі на частоті 2,4 ГГц, яка набагато ефективніше звичної для таких систем частоти 27 МГц. Крім того, за рахунок скорочення часу, протягом якого клавіатура і миша залишаються активними в режимі очікування, Wireless Desktop MK710 економить енергію і зменшує час затримки при поновленні друку або роботи з мишею. Час роботи клавіатури Logitech від батарейок визначається з розрахунку двох мільйонів натискань на рік в офісному ритмі; час роботи від батарей для мишей Logitech залежить від звичок користувача та особливостей використання комп’ютера.

Плоска клавіатура оснащена клавішами Logitech Incurve keys і м’яким упором для рук. Злегка увігнута конструкція клавіш Incurve повторює форму подушечок пальців і допомагає відшукати потрібні кнопки. Більш того, м’які, закруглені грані спрощують ковзання пальців по клавіатурі. М’який упор для рук дає можливість розслабити кисті в проміжках між набором тексту, а з допомогою РК-панелі зручно відстежувати стан клавіш Caps Lock, Scroll Lock, Num Lock і заряд батареї.

Лазерна миша працює на різних поверхнях. Режим надшвидкої прокрутки дозволяє миттєво перегортувати довгі документи або, при бажанні, переключитися в режим посторінкового перегляду по кожному клацання, що зручно при роботі зі слайдами, знімками і списками. Ергономічна форма, розроблена спеціально для роботи правою рукою, дозволяє розташовувати кисть найбільш природним чином. Скачавши додаткове ПЗ, ви зможете швидко перемикати програми або веб-сторінок, завдяки трьом програмованих кнопок, які розташовані поруч з великим пальцем.

Швидка передача даних, практично повна відсутність затримки чи пропадання сигналу, плюс 128-бітове шифрування за стандартом AES забезпечує користувачам захищеність будь-якої інформації, переданої з клавіатури на приймач на комп’ютері.

Комплект з клавіатури і миші Logitech Wireless Desktop MK710 у продажу на російському ринку за роздрібною ціною 4,6 тис. рублів.