Logitech представив клавіатуру на сонячних батареях

360

Компанія Logitech представила бездротову клавіатуру на сонячних батареях Logitech Wireless Solar Keyboard K750. Це перша клавіатура, використовує світлову енергію. Новинка заряджається скрізь, де є світло, і навіть в приміщенні, що дозволяє забути про таке пережитке минулого, як постійна зміна батарейок.


Logitech Wireless Solar Keyboard K750

Бездротова клавіатура Logitech Wireless Solar Keyboard K750 використовує енергію світла, але може працювати і в повній темряві до трьох місяців без підзарядки. В конструкції не використовується полівінілхлорид, а упаковка може бути повністю перероблена, що мінімізує вплив пристрою на навколишнє середовище.

Logitech Wireless Solar Keyboard K750
Logitech Wireless Solar Keyboard K750

Бездротова клавіатура Logitech Wireless Solar Keyboard K750 живиться за рахунок вбудованих сонячних батарей без жодних додаткових кабелів або блоків живлення.

Logitech Wireless Solar Keyboard K750
Logitech Wireless Solar Keyboard K750

Вхідне в комплект програмне забезпечення дозволяє отримати інформацію про кількість світла, щоб вибрати оптимальні умови освітленості. Воно також дає повний спектр інформації про рівень заряду батарей і попереджає користувача в разі низького заряду клавіатури. Вбудований індикатор заряду дозволить уникнути несподіваних сюрпризів.

Бездротова клавіатура Logitech Wireless Solar Keyboard K750 має товщину корпуса всього 7,5 мм.

У новітній клавіатурі Logitech використовуються низька посадка і вигнута форма клавіш Logitech Incurve keys, яка повторює форму пальців, полегшуючи тим самим пошук потрібної клавіші. А м’які, заокруглені форми країв дозволяють пальцях легко ковзати від однієї клавіші до іншої.

Клавіатура Logitech Wireless Solar Keyboard K750 використовує бездротове з’єднання Logitech Advanced 2.4 GHz, практично повністю усуває запізнювання або несподівані відключення пристроїв. Бездротове з’єднання Logitech Advanced 2.4 GHz використовує при передачі даних 128-бітове шифрування. Крихітний приймач настільки малий, що його можна залишати завжди встромленим в ноутбук, навіть коли користувач знаходиться в дорозі. Завдяки цьому приймача користувачі можуть легко додати до шести сумісних пристроїв Logitech.

Бездротова клавіатура на сонячних батареях Logitech Wireless Solar Keyboard K750 очікується у продажу на території США і Європи в січні 2011 року за рекомендованою роздрібною ціною 80 євро.